Muž každý deň čuchal svoje smradľavé spotené ponožky: Škaredo sa mu to vypomstilo | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Muž každý deň čuchal svoje smradľavé spotené ponožky: Škaredo sa mu to vypomstilo

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
18.12.2018 22:06

ZHANGZHOU - Muž z Číny skončil v nemocnici s ťažkou plesňovou infekciou pľúc v dôsledku každodenného privoniavania k vlastným ponožkám. Chlapík mal zvyk čuchať ich vždy po práci, keď sa prezliekal. Pleseň z jeho spotených nôh sa napokon rozšírila aj do jeho pľúc.


Každý máme svoje denné rituály, no rituál tohto Číňana je skutočne bizarný a navyše, ako sa ukázalo, aj zdraviu škodlivý. Každý deň, keď prišiel z práce domov a prezliekol sa, si privoňal k svojim ponožkám, ktoré mal celý deň na nohách. V dôsledku tejto "záľuby" sa do jeho pľúc rozšírila pleseň, ktorá spôsobila ťažkú pľúcnu infekciu. 

Muž každý deň čuchal
Zdroj: Getty Images

Infekciu spôsobili baktérie vyskytujúce sa na chodidlách pacienta. Keďže ich pravidelne vdychoval, usadili sa mu v pľúcach. V nemocnici v meste Zhangzhou muža prijali ako akútny prípad a okamžite ho podrobili röntgenu. Následne ho hospitalizovali, aby mohli začať liečbu. 

Blondínka (33) si ročne zarobí viac ako 100-tisíc predajom totálneho hnusu: Kúpili by ste TO od nej?

Ľudia s chodidlovým fetišom nie sú ničím výnimočným, aj keď konkrétne tento ponožkový fetiš sa vyskytuje zriedkavo. Začiatkom tohto roka sa napríklad 21-ročná Američanka priznala, že spoznala "ponožkového otecka", ktorý bol ochotný za jej spotené ponožky zaplatiť nehoráznu sumu peňazí.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články