Modelka (26) sa nechala potetovať: Z NÁPISU na jej tele sa teraz smeje celý svet | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Modelka (26) sa nechala potetovať: Z NÁPISU na jej tele sa teraz smeje celý svet

Zdroj: Facebook/Naz Mila
11.10.2018 16:19

AZERBAJDŽAN - Dvadsaťšesťročná Mila Nazaová je krásna, má mnoho fanúšikov a je hviezdou Instagramu. Keď ale nedávno pyšne ukázala svoje posledné tetovanie v angličtine, poriadne sa strápnila. Užívatelia sociálnej siete rodenej Azerbajdžanke už neúprosne nakladajú a v tomto prípade výhovorka, že chybu urobil autor, veľmi neobstojí.


Nápisy na tričkách v angličtine, ktoré vyliezli z útrob ázijských tovární, často pobavia všetkých, ktorí majú aspoň základy tohto jazyka. Nie každý ovláda cudziu reč, a tak ľudia často ani len netušia, aký odkaz posielajú do celého sveta svojím oblečením. Prípad Nazaovej, ktorá je síce o nápise, ale z tohto sa len tak ľahko nevyzlečie. U vychyteného tatéra si totiž dala v Turecku vytvoriť pôsobivé tetovanie, ktorým sa poriadne strápnila.

Modelka (26) sa nechala
Zdroj: Facebook/Naz Mila

Modelka s chabou angličtinou sa buď spoľahla na muža, ktorý ju takto skrášlil, alebo zadala pôvodný text do prekladača a riadila sa ním. Výrok mal pôvodne znieť "Len Boh môže súdiť moje chyby a pravdy" ale slová, ktoré sa tiahnu jej pravou časťou tela vyznievajú úplne inak a pre veriacich možno aj poburujúco: "Dokážem súdiť jedného boha s mojimi chybami a chybami". Pozornému čitateľovi neuniklo ani to, že slovo Boh malo byť napísané veľkým písmenom. 

Tínedžerka (16) sa nechala potetovať: Odvtedy prežíva peklo, zažila dve obrovské rany za sebou

Ktovie, ako celú situáciu vníma samotná Mila. Napriek tomu, že je mladá, v rodnej krajine ju už prepierali v súvislosti s podozrením, že počas jednej televíznej šou poskytla sex za peniaze. Možno sa iba otrasie a na druhú stranu tela si dá vytetovať iný nezmysel, v inom jazyku. "Kto by chcel mať niečo takéto doma?" trefne sa pýta jeden z užívateľov v záplave posmešných a ironických komentárov. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články