VIDEO Žena prechádzala okolo lesa a náhodne nakrútila desivé stvorenie bez tváre | Topky.sk

Utorok, 19. február 2019. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

VIDEO Žena prechádzala okolo lesa a náhodne nakrútila desivé stvorenie bez tváre

Zdroj: Youtube/Kong Viral
10.08.2018 14:12

QUEBEC - Internet zachvátilo video z kanadských lesov, kde bol spozorovaný desivý tvor bez tváre. Údajne číhal na losa amerického. Stvorenie sa nápadne podobá na Gluma z trilógie Pán prsteňov. Video bolo zaznamenané v okolí Quebecu a neprestáva udivovať ľudí.


Autorom videa je Audree Frechetteová, ktorá ho zaznamenala v izolovanom quebeckom údolí Gaspé Valley. Neidentifikovateľný tvor meria zhruba 180 centimetrov a dievčina si ho všimla až po tom, ako si video prehrala. Neváhala a okamžite ho zverejnila na YouTube, kde sa stalo hitom. "Naozaj ma to vydesilo," priznal jeden z užívateľov. 

VIDEO Žena prechádzala okolo
Zdroj: Youtube/Kong Viral

Neznáme stvorenie má ľudské črty a pôsobí tak, akoby číhalo na losa postávajúceho neďaleko od neho. Podľa názoru jedného diváka ide o tvora nazývaného "The Rake", ktorý bol naposledy spozorovaný v roku 2006. Rake je mýtická humanoidná kreatúra so svetlosivou pokožkou a nijakým nosom. Hovorí sa, že útočí bez toho, aby ho obeť vyprovokovala. Objavili sa však aj skeptici, ktorí tvrdia, že hrôzostrašné stvorenie je len šmuha na okne Audreeinho auta.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Kong Viral

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články