°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

VIDEO Hanba na letisku ako hrom: Keď mladík zbadal, čo vytiahli z jeho batožiny, mal dosť

Hups, toto tam byť nemalo!
Hups, toto tam byť nemalo!
Zdroj: FB/Ted Andressen
15.02.2018 09:32

NEW ORLEANS - Zvyčajne to býva tak, že si skôr deti strieľajú zo svojich rodičov, ale zdá sa, že aj niektorí dospelí v staršom veku radi pripravia svojim potomkom ťažké chvíle. Jedným z takých je aj Ted Andressen z New Orleans v americkom štáte Louisiana, ktorý nenápadne podstrčil svojmu synovi do batožiny 30-centimetrovú sexhračku v balení aj spolu s lubrikantom. Mladík mal na letisku čo robiť, aby sa neprepadol od hanby, keď pracovníčka bezpečnostnej služby priesvitný obal z jeho vaku vybrala.


Nevesta si objednala svadobný veniec: FOTO pikantnej pohromy, ktorú jej poslali

Ted Andressen zverejnil zahanbujúce zábery na svojom účte na Facebooku a dodal, že podstrčiť synovi do batožiny lubrikačný gél a 30 cm dildo bolo na nezaplatenie. Záznam už videli milióny ľudí a podľa množstva zdieľaní to vyzerá, že sa im veľmi páči.

VIDEO Hanba na letisku
Zdroj: FB/Ted Andressen

Otec natočil svojho syna, ktorý nebol menovaný, ako stojí pri zamestnankyni, ktorá sa mu hrabe v batožine. Pokým mladík je celý zarazený, keď žena zrazu vytiahne priehľadné vrecko a v ňom je vidno sexuálnu hračku, jeho rodič vybuchne do smiechu. Mladík sa od hanby pokúša skryť si tvár.

Jeden z mužov, ktorí prišli na letisko s otcom a synom, potom mladíka zo súcitu objíme. Našťastie aj pracovníčka letiska berie tento žart s humorom a usmieva sa. Bolo jej jasné, že syn vôbec netušil, čo má v taške.

Červenajúci sa mladík sa potom otočí ku kamere a zabávajúcej sa skupinke odkáže, čo si nej myslí: "Somári". Zamestnankyni sa ešte ospravedlní za to, že mrhali jej časom.


Galéria

Hups, toto tam byť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
FOTO: FB/Ted Andressen;
VIDEO: FB/Ted Andressen

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články