Dievčina (22) záhadne priberala, hoci držala diétu: Hrôzostrašný verdikt lekárov, išlo o život | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Dievčina (22) záhadne priberala, hoci držala diétu: Hrôzostrašný verdikt lekárov, išlo o život

Leah po operácii
Leah po operácii
Zdroj: profimedia.sk
15.09.2017 10:09

CHESTERFIELD - Leah Staffordová extrémne pribrala - za dva roky sa veľkosť jej oblečenia zvýšila z čísla 14 až na 20. Žena mala strašné bolesti žalúdka a z tohto dôvodu išla do nemocnice, kde jej však povedali, aby to nebrala vážne a poslali ju domov. To bola obrovská chyba.


Dvadsaťdvaročná Leah za krátky čas rapídne pribrala, no netušila prečo. Neprejedala sa, práve naopak, držala diétu, a žila aktívny život. Kilá navyše si jednoducho nevedela nijak racionálne zdôvodniť. Navyše často pociťovala bolesti brucha. Lekár v Northern General Hospital v Sheffielde jej povedal, že sa nemá čoho báť a je v poriadku, no dievčina mu neverila a stále pocit, že sa niečo s jej telom deje. 

Natešená mamička (26) išla na ultrazvuk, prišla ľadová sprcha: Mrzí ma to, žiadne dieťa tam nie je

Rozhodla sa preto ísť do inej nemocnice, kde požiadala tamojších odborníkov, aby ju vyšetrili. Tí nakoniec zistili, že sa jej v bruchu nachádza obrovská cysta veľká ako melón a vážiaca približne jedenásť kilogramov. Vyšetrenie odhalilo, že jej tlačí  na močový mechúr a vaječníky, v dôsledku čoho je pacientka v ohrození života.

Dievčina (22) záhadne priberala,
Zdroj: profimedia.sk

Staffordová teraz nešetrí kritikou doktorov z nemocnice Northern General Hospital za to, ako sa k nej zachovali, a že podcenili príznaky jej vážnej diagnózy. "Keď som prišla domov zo sheffieldskej nemocnice, bolesť sa ešte zintenzívnila, tak som musela ísť do nemocnice v Chesterfielde. Vďakabohu, že som tak urobila," povedala Leah, ktorá už podstúpila operáciu, pri ktorej jej z cysty odobrali tekutinu v objeme trinásť litrov. Okrem toho jej museli odstrániť aj jeden z vaječníkov. Okamžite po zákroku bola pacientka ľahšia o dvanásť kilogramov a jej brucho spľaslo.

Dievčina (22) záhadne priberala,
Zdroj: profimedia.sk

Leah sa ale teraz bojí, že sa jej nepodarí otehotnieť. Podľa lekárov sa totiž jej šance na splodenie potomka po zákroku znížili o polovicu. 


Galéria

Leah po operácii

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články