Pohrýzol ju pavúk, nastalo peklo: Dievčina (21) sa zobudila z kómy a od hrôzy skamenela | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Pohrýzol ju pavúk, nastalo peklo: Dievčina (21) sa zobudila z kómy a od hrôzy skamenela

Chey sa zotavuje v nemocnici
Chey sa zotavuje v nemocnici
Zdroj: gofundme.com
13.07.2017 15:42

SURREY - Prebudila sa z kómy, do ktorej upadla po tom, ako ju uštipol nebezpečný pavúk, aby zistila, že jej chýba jedna končatina. Pre dvadsaťjedenročnú Kanaďanku to bol najhorší deň v živote. Keď ju prepustia z nemocnice, bude sa musieť učiť žiť nanovo, no nebude to ľahké.


Chey Alvarezovú z Britskej Kolumbie začiatkom júna doma pohrýzol pavúk, v dôsledku čoho sa u nej vyvinula nekrotizujúca fasciitída. Tento druh ťažkej infekcie postupoval veľmi rýchlo a dievčinu museli krátko nato hospitalizovať. Lekári ju na desať dní uviedli do umelého spánku a napojili na podporné prístroje. 

Pohrýzol ju pavúk, nastalo
Zdroj: gofundme.com

Malé zranenie pri volejbale spustilo reťazovú reakciu: Hrozné FOTO znetvorenej ženy

Keď sa Chey konečne prebudila z kómy, hneď vedela, že niečo nie je v poriadku. Vypýtala si pero a kúsok papiera, pretože v ústach mala dýchaciu trubicu, a opýtala sa: "Kde je moja noha?" Pre jej otca Ronnieho to bola strašná chvíľa. Dcére totiž musel oznámiť, že o časť pravej nohy prišla. "Myslel som si, že zomrie. Akonáhle sa infekcie dostane do krvného obehu, hrozí to najhoršie. Našťastie prežila, no prišla o jednu nohu," povedal zdrvený muž televízii Global News. 

Pohrýzol ju pavúk, nastalo
Zdroj: gofundme.com

Alvarezovej rodina sa teraz prostredníctvom stránky GoFundMe.com snaží vyzbierať peniaze na to, aby mohla dcére zaplatiť náklady spojené s liečbou. Neskôr bude totiž potrebovať aj protetickú končatinu, aby sa mohla späť zaradiť do života. 


Galéria

Chey sa zotavuje v

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: GoFundMe.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články