°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Nechutné VIDEO z nemocničnej sály: Hádajte, čo chirurgovia vyťahujú z pacienta

Úhor je stále nažive
Úhor je stále nažive
Zdroj: YouTube
10.05.2017 15:30

PEKING - Na toto video sa vám bude pozerať len ťažko a zrejme s veľkou dávkou hnusu. Zachytáva totiž operáciu, počas ktorej vytiahnu z tela muža živého úhora. Ako sa do neho dostal, si môžeme len predstavovať.


Na bizarné videá všetkého druhu z Číny sme už zvyknutí. To najnovšie je jedno z tých drsnejších, pretože na ňom vidíme, ako chirurgovia odstraňujú z brucha pacienta slizkého úhora. Pravdepodobne je ešte stále živý, lebo sa počas vyťahovania z tela začne hýbať. 

Video zrejme pochádza z prípadu, o ktorom nedávno informovali aj Topky. Istý 49-ročný Číňan trpel zápchou, pričom tento zdravotný problém chcel vyriešiť tak, že si do zadku strčil práve úhora. Vraj mu to poradil kamarát. Samozrejme sa týmto spôsobom neuzdravil, práve naopak, takmer umrel. Dostal totiž silné bolesti brucha a musel vyhľadať lekársku pomoc. Lekári z neho následne vytiahli polmetrovú rybu. 

Nechutné VIDEO z nemocničnej
Zdroj: profimedia.sk

Okrem nej sa v žalúdku pacienta nachádzalo aj množstvo nestráveného jedla a výkaly. Utrpel aj prepichnutie pankreasu a podľa všetkého je ešte stále hospitalizovaný. 


Galéria

Úhor je stále nažive

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube, profimedia.sk
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články