Od kamarátky chcel, aby mu poslala FOTO toho, čo má pod uterákom: Trpko to oľutoval | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Od kamarátky chcel, aby mu poslala FOTO toho, čo má pod uterákom: Trpko to oľutoval

Jacquie s kamarátom poriadne vybabrala
Jacquie s kamarátom poriadne vybabrala
Zdroj: Tumblr
12.04.2017 10:08

RALEIGH - Tínedžerka sa perfektne vynašla po tom, ako od nej kamarát chcel, aby mu poslala fotku toho, čo ukrýva pod uterákom. Nedostal to, čo chcel, i keď treba uznať, že bol naozaj mimoriadne trpezlivý. No na konci toho všetkého si zrejme želal, aby bol radšej ticho.


Šestnásťročná Jacquie Rossová zo Severnej Karolíny práve vyšla zo sprchy, keď jej napísal spolužiak Michael. Riešili, čo si má obliecť na školskú slávnosť. Pri tej príležitosti ju požiadal, aby si jedny šaty vyskúšala a poslala mu fotku. Dievčina odpovedala, že nie je v takom stave, abyju teraz niekto videl a odfotila sa v uteráku a s maskou na tvári.

Od kamarátky chcel, aby
Zdroj: Tumblr

Mladík poslal SMS o svojom penise na zlé číslo: A takto sa vyvíjala jeho konverzácia

Od tohto momentu sa veci vystupňovali. Chlapec chcel totiž od dievčiny fotku toho, čo má pod uterákom. Očividne čakal, že obdrží nejaký sexi záber v spodnej bielizni či nebodaj nahotinku, no šeredne sa mýlil. Jacquie mala totiž pod uterákom ďalší uterák. Michael bol ale veľmi vytrvalý a nenechal sa odradiť. Preto trval na poslaní ďalších a ďalších fotiek, pričom mu už muselo byť v tom momente jasné, že spolužiačka si z neho robí srandu. 

Od kamarátky chcel, aby
Zdroj: Tumblr

Od kamarátky chcel, aby
Zdroj: Tumblr

Tínedžer nakoniec dokopy dostal takmer dve desiatky fotiek, na ktorých bola Jacquie vždy v inom uteráku a raz v župane. Či mu to stálo za to, to už musí vedieť on sám. 

Od kamarátky chcel, aby
Zdroj: Tumblr


Galéria

Jacquie s kamarátom poriadne

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Tumblr

Nahlásiť chybu

Tagy

Sms

Najčítanejšie články