Sobota, 23. október 2021. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Kráska šírila ženské práva perverzným spôsobom: VIDEO Mužom dovolila siahať na zakázané ovocie

Milo Moiré počas kampane.
Milo Moiré počas kampane.
Zdroj: Youtube/MiloMoire
27.06.2016 22:00

DÜSSELDORF/LONDÝN/AMSTERDAM – Umelkyňa a aktivistka za ženské práva zašla podľa polície priďaleko. Polonahá sa postavila do centra niekoľkých európskych miest a dovolila okoloidúcim, aby sa dotýkali jej intímnych častí tela. Pouličný happening bol vraj bojom za ženské práva.


Švajčiarsku umelkyňu Milo Moiré celý svet pozná ako bojovníčku za ženské práva, ktorá svoje vyjadrenia občas preháňa. Tentoraz vyrazila do centier troch európskych miest, aby ľuďom dovolila dotýkať sa jej intímnych partií. Nie každý zrejme pochopil jej umeleckú víziu, pretože Milu na Trafalgarskom námestí v Londýne zatkli, informovali britské médiá.

Pomsta slovenskej modelky (32) za silvestrovské sexuálne útoky: Pikantné VIDEO jej aktu v Kolíne

Trúfalá Milo si zahalila intímne partie zrkadlovým boxom s otvorom, cez ktorý mohli ľudia prestrčiť ruku a 30 sekúnd sa dotýkať jej pŕs alebo genitálií. Niektorí boli prekvapení, iní si umelecké stvárnenie boja za ženské práva užívali. Našli sa však aj takí, ktorým kampaň nebola sympatická a na Milo zavolali mužov zákona.

Kráska šírila ženské práva
Zdroj: Youtube/MiloMoire

Milo sa nechala počuť, že v Londýne sú ľudia menej sexuálne slobodní oproti obyvateľom Amsterdamu. Umelkyňa sa hájila tým, že chcela poukázať na práva žien a ich sexuálne sebaurčenie, rovnako ako na skutočnosť, že aj ženy majú sexualitu. „Ženy sa samy rozhodujú, kedy a ako chcú, aby sa ich niekto dotýkal,“ myslí si aktivistka.


Galéria

Milo Moiré počas kampane.

Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Youtube/MiloMoire

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články