Transsexuál chce byť opäť mužom: Byť ženou je vyčerpávajúce! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Transsexuál chce byť opäť mužom: Byť ženou je vyčerpávajúce!

Chelsea chce byť opäť Matthewom
Chelsea chce byť opäť Matthewom, Zdroj: Twitter
02.10.2014 13:50

LONDÝN - Chelsea Attonley (30), ktorá sa narodila ako chlapec menom Matthew, sa chce dať znova preoperovať na muža. Po siedmich rokoch je Chelsea už zničená z večného nosenia opätkov a make-upu.


Neustále si na seba dávať make-up a nosiť opätky je vyčerpávajúce, povedala Chelsea, ktorá sa ani po zmene pohlavia necíti ako úplná žena. V dôsledku hormonálnej terapie som tiež trpela depresiou a úzkosťou. Uvedomila som si, že bude lepšie nebrániť sa tomu, ako vyzerám prirodzene a akceptovať, ako som sa fyzicky narodila," priznáva po rokoch Chelsea.

Po operácii však Chelsea trápi ešte jedna vec – kvôli umelým prsiam bude musieť podstúpiť ďalšiu operáciu. Chelsea, ktorá je známa aj pod prezývkou „Slečna Malibu“, sa počas puberty potýkala s depresiou kvôli túžbe byť ženou a bola veľmi sklamaná, keď jej rozhodnutie zmeniť pohlavie najprv lekár zamietol.

Transsexuál chce byť opäť
Zdroj: Twitter

Nádej na zmenu pohlavia začala byť reálna, keď sa v roku 2007 stretla v nočnom klube s glamour modelkou Katie Price alias Jordan, ktorá ju povzbudila, aby do toho šla a opäť navštívila praktického lekára. Ten jej napokon operáciu za 10 000 libier, financovanú z peňazí daňových poplatníkov, schválil.

Dnes však Chelsea svoje rozhodnutie trpko oľutovala a žiada Národnú zdravotnú službu, aby jej spätnú operáciu v hodnote 14 000 libier zafinancovala, informoval spravodajský server News.com.

Transsexuál chce byť opäť
Zdroj: Twitter


Galéria

Chelsea chce byť opäť

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Twitter

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články