Štvrtok, 21. október 2021. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Chcete vidieť UFO? Toto sú miesta, kde máte najväčšiu šancu ho stretnúť!

UFO vraj zranilo a zabilo niekoľkých obyvateľov brazílskeho ostrova Colares Island
UFO vraj zranilo a zabilo niekoľkých obyvateľov brazílskeho ostrova Colares Island
Zdroj: prufon.net
25.03.2012 18:00

BRATISLAVA - Ak veríte, že vo vesmíre nie sme sami a tam niekde žijú aj iné civilizácie, ktoré sa z času na čas prídu pozrieť aj na Zem, pozrite si zoznam miest, kde ich ľudia pozorujú najčastejšie.


1. Bonnybridge, Škótsko - hlavné mesto UFO, tak prezývajú malé mestečko neďaleko Glasgowa. Za posledných dvadsať rokov tu totiž zaznamenali neidentifikovateľný lietajúci objekt nespočetne veľakrát. Svojou polohou patrí do tzv. Falkirského trojuholníka, čo je oblasť, ktorá sa rozprestiera od mesta Stirling až po okraj Edinburghu. Práve tá je preslávená údajnými preletmi mimozemských lodí. Miestne úrady hlásenia o nich dostávajú každý deň.

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: scotclans.com

2. San Luis Valley, Colorado - oblasť ležiaca v americkom národnom parku Rocky Mountains nie je známa len kvôli UFO, ale taktiež pre časté nevysvetliteľné mrzačenie dobytku a podivné bytosti žijúce v pieskových dunách. Miestni obyvatelia špekulujú, že ufóncov zaujímajú tamojšie obrovské ložiská uránu.

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: paranormalresearchforum.com

3. Trojuholník M, Rusko - Približne tisíc kilometrov východne od Moskvy sa nachádza pravdepodobne najlepšie miesto na pozorovanie UFO v Rusku. Paranormálne zážitky  sa už pre obyvateľov tohto odľahlého uralského regiónu stali každodennou súčasťou. Patria k nim záhadné svetlá, nevysvetliteľné lietajúce objekty, priesvitné bytosti či zvláštne symboly zdobiace nebo. Jedna legenda dokonca tvrdí, že ľudia, ktorí navštívia Trojuholník M, získajú nadľudské schopnosti.

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: latest-ufo-sightings.net

4. Rachel, Nevada - existujú tri dôvody, prečo je šanca, že práve tu sa objaví UFO, pomerne vysoká: po prvé - jeden z podnikov sa volá "Little A'Le'Inn", čo sa dá v preklade prečítať ako "Malý mimozemšťan", po druhé - mesto leží v blízkosti cesty, ktorú nevadské úrady oficiálne vymenovali za "Mimozemskú diaľnicu" a po tretie - Rachel sa nachádza neďaleko územia Area 51.

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: zimbio.com

5. Nullabor Plain, Australia - prvé správy o tom, že sa tu mali objaviť obyvatelia z inej planéty, pochádzajú ešte z päťdesiatych rokov. V tom čase britská armáda v oblasti testovala atómové bomby. Odvtedy vraj viacerých ľudí, ktorí púšťou prechádzali, naháňali neznáme lietajúce objekty. Austrálska vláda sa preto rozhodla, že popri ceste umiestni značku s nápisom "Beware of UFOs" (v preklade "Dajte si pozor na UFO").

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: expressway.paulrands.com

6. Colares Island, Brazília - miesto známe ako najnebezpečnejšia oblasť výskytu UFO. Tamojšie úrady majú údajne k dispozícii dôkazy, že na ostrov v roku 1977 zaútočil lietajúci tanier. Jednej noci mal na obyvateľov vystreliť niečo, čo pripomínalo laserové lúče. Dvoch ľudí zabil a vyše stovku zranil. Brazílska armáda zahájila vyšetrovanie, k pravde sa však nikdy nedopátrala.

Chcete vidieť UFO? Toto
Zdroj: prufon.net


Galéria

UFO vraj zranilo a

Nástroje k článkuZDROJ: np, trutv.com
FOTO: internet

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články