Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Žena (26) bola takmer znásilnená: Priateľ si vypočul útok v telefóne a okamžite sa rozbehol na pomoc

Takto mal približne vyzerať útočník.Galéria fotiek (2)
Takto mal približne vyzerať útočník.
Zdroj: Polícia Recklinghausen

DORSTEN - Polícia v nemeckom Dorstene hľadá podozrivého sexuálneho násilníka s fantómovou podobizňou. Neznámy sa vraj pokúsil znásilniť mladú ženu. Obeť bola vážne zranená. V poslednej chvíli jej na pomoc pribehol priateľ a zabránil najhoršiemu.


Počas víkendu sa obeťou brutálneho útoku stala mladá žena z Dorstenu (Münsterland). Doteraz neznámy páchateľ sa pokúsil znásilniť 26-ročnú obeť. V poslednej chvíli jej partner mohol pribehnúť na pomoc. Utrpela však vážne zranenia. Polícia teraz po útočníkovi na úteku s identikitom verejne pátra.

Obeť kráčala domov sama

Podľa polície v Recklinghausene bola poškodená 5. júna 2022 na ceste domov z párty. Išla sama, ale cestou zavolala svojmu partnerovi, aby ju vyzdvihol. Zrazu na ženu páchateľ zaútočil zozadu, píše focus.de.

Žena (26) bola takmer
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Getty Images

Partner si vypočul útok cez telefón

Kým sa neznámy muž pokúsil znásilniť 26-ročnú obeť, partner ženy si útok vypočul cez telefón. Muž pribehol a hľadal svoju partnerku – s úspechom. Našiel ju aj útočníka a dokázal zabrániť znásilneniu už aj tak ťažko zranenej ženy. Podozrivý ušiel nepoznaný.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články