Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Neuveriteľný prípad! Tri mŕtve deti, z vraždy je podozrivá ich matka (30)

Liliana Carrillová
Liliana Carrillová
Zdroj: TASR/AP/Los Angeles Police Department
11.04.2021 07:41

LOS ANGELES - Polícia v americkom meste Los Angeles zadržala v sobotu matku troch malých detí, ktoré v to ráno ich stará mama našla mŕtve. Informovala o tom agentúra AP.


Stará mama objavila bezvládne telá detí, ktoré mali podľa polície menej ako päť rokov, v sobotu ráno po návrate z práce, priblížil pre AP policajt Raul Jovel. Tridsaťročnú matku Lilianu Carrillovú zadržali približne 322 kilometrov severne od mesta Los Angeles. Podľa predbežných informácií deti zahynuli na následky bodných rán, oficiálna príčina smrti však zatiaľ nie je známa, uviedla polícia. Motív útoku je taktiež predmetom vyšetrovania, dodal Jovel.

Carrillovú nahlásili polícii okoloidúci po tom, ako sa 180 kilometrov od Los Angeles neďaleko mesta Bakersfield dostala do potýčky. Carrillová následne opustila svoje auto a ukradla iné. Polícia ju nakoniec zadržala 160 kilometrov na sever od Bakersfieldu. "Momentálne je podozrivá zo spáchania tohto skutku, to však neznamená, že nebudeme vyšetrovať aj iných ľudí," ukončil Jovel.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články