°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

Milovníci luxusných tátošov zaplačú: Havária českého Ferrari v Chorvátsku, mimo cesty pre frajerinu!?

O nehode informovali viaceré médiá, medzi nimi aj 24sata.
O nehode informovali viaceré médiá, medzi nimi aj 24sata.
Zdroj: Reprofoto:24sata.hr
27.08.2020 07:20

DUBROVNÍK - Uplynulé dni sa po chorvátskych cestách premávali skutočne luxusné autíčka. Podujatie OneLife Rally, ktoré bolo dôvodom zvýšeného výskytu premakaných športiakov, však poznačila nepríjemná nehoda. Podľa miestnych médií skončilo mimo cesty Ferrari s českými poznávacími značkami.


Vodič (55) v osudnej chvíli smeroval z Dubrovníka. Polícia potvrdila, že utrpel aj zranenia. Presnú príčinu nehody preukáže ďalšie vyšetrovanie. Informoval o tom web 24sata.hr.

Milovníci luxusných tátošov zaplačú:
Zdroj: Reprofoto:24sata.hr

Vzhľadom na spomínané podujatie nebolo Ferrari jediným autom v okolí, ktoré stálo za povšimnutie. Po nehode sa v kolóne množili ďalšie športiaky. Na OneLife Rally sa ich malo zúčastniť približne päťdesiat. Štartovali v sobotu v Dubrovníku, cieľovou zastávkou je Malta.

Milovníci luxusných tátošov zaplačú:
Zdroj: Reprofoto:24sata.hr

Vypomstila sa mu frajerina?

Nemenovaný zdroj sa pre chorvátsky web vyjadril, že vodič mal ísť príliš rýchlo, pričom stratil kontrolu na vozidlom a to viedlo k tomu, že zišiel mimo cesty.

Oficiálna príčina nehody známa zatiaľ nie je, ak ale išlo skutočne o akúsi frajerinu, vyjde vodiča poriadne draho. Škody určite nebudú malé. Našťastie však nezaplatil tým najcennejším, vlastným životom. 


Galéria

O nehode informovali viaceré Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články