°C

Nedeľa, 16. február 2020. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Nebezpečný manéver na diaľnici: VIDEO Hazardér minul zjazd a cúval, vodička s deťmi havarovala

Zdroj: Repro foto YouTube/Policie ČR
28.01.2020 23:00

OSTRAVA - Desivá nehoda sa stala na českej diaľnici D1 na Vyškovsku. Neznámy hazardér na dodávke začal na diaľnici nebezpečne cúvať, čo prekvapilo vodičku a havarovala. Vinník z miesta činu ušiel. Česká polícia teraz hľadá svedkov nehody a žiada verejnosť o pomoc. Informovali o tom novinky.cz.


Vodič podľa českej polície cúval 12. januára po deviatej hodine večer pri zjazde na 236. kilometri v smere na Ostravu. Informoval o tom český portál novinky.cz s tým, že šofér zrejme prešiel zjazd a svoj omyl chcel zachrániť cúvaním. Zastavil pri krajnici, zaradil spiatočku a riskantne cúval na zjazd.

"Tohto hazardného manévru sa zľakla vodička, ktorá vážne havarovala, a celá posádka vozidla utrpela zranenia," uviedol pre české noviny hovorca polície Petr Vala. Podľa spravodajského servera Brněnský deník s ňou v aute cestovali deti.

Vodička sa s autom prevrátila do priekopy. Neznámy šofér, ktorý svojím nebezpečným cúvaním spôsobil vážnu nehodu, z miesta nehody odišiel smerom na Ivanovice na Hané bez toho, aby poskytol pomoc.

Nebezpečný manéver na diaľnici:
Zdroj: Policie ČR

Česká polícia sa v utorok obrátila na verejnosť. Žiada o pomoc pri hľadaní vodiča žltého autá i dvoch svedkov, ktorí miestom pred nehodou prechádzali. Informácie príjme na linke 158 a alebo na čísle 974 639 765.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/mCul
VIDEO: YouTube/Policie ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články