Vražda či nešťastná náhoda? FOTO V českom byte zomrel muž (†50), jeho spolubývajúci čelí obvineniu | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Vražda či nešťastná náhoda? FOTO V českom byte zomrel muž (†50), jeho spolubývajúci čelí obvineniu

Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú smrť muža.
Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú smrť muža.
Zdroj: Reprofoto/TnNova
22.10.2019 17:00

MOST – Českí kriminalisti vyšetrujú smrť násilnú muža. Jeho telo objavili minulý pondelok v noci v jednom byte na sídlisku. Obvinenie z vraždy má na krku mužov spolubývajúci. Podľa informácií televízie Nova sa mala dvojica mužov potužená alkoholom hrať nejakú bojovú hru, pri ktorej jeden druhého napáda. Práve po jednom takom útoku malo dôjsť k tragédii.


Uplynulý týždeň v pondelok v noci na políciu zavolali ľudia, ktorí sa sťažovali na hluk. Ten podľa nich vychádzal z bytu, v ktorom kriminalisti z Mosta objavili mŕtve telo muža. Hliadka mala na mieste zatknúť jeho spolubývajúceho.

Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú
Zdroj: Reprofoto/TnNova

Ako preukázala súdna pitva, muž zomrel násilnou smrťou. „Vyšetrovatelia čakali na výsledky pitvy, ktorá podľa prvotných výsledkov potvrdila, že 50-ročný cudzinec zomrel na následky zranení, ktoré mu spôsobil niekto iný. Podľa kriminalistov má byť páchateľom práve zadržaný muž,“ napísala televízia Nova na svojom webe TN.cz.

Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú
Zdroj: Reprofoto/TnNova


Čítajte aj: VIDEO, ktoré trhá srdce: Krkavčia matka (19) takmer dobila svoje mesačné bábätko na smrť


Policajti už 39-ročného muža, tiež cudzinca, obvinili z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Vyšetrovateľ zároveň podal návrh na jeho vzatie do väzby, kam ho poslal aj sudca. V prípade, že mu bude dokázaná vina, hrozí mu trest odňatia slobody až na dvadsať rokov.

Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú
Zdroj: Reprofoto/TnNova

Čo presne sa za dverami bytu zomlelo, je nateraz nejasné. Podľa informácií Novy mali opití cudzinci hrať akúsi bojovú hru, pri ktorej jeden druhého napáda. A práve po jednom takomto útoku mal cudzincov život vyhasnúť.


Galéria

Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú Českí kriminalisti vyšetrujú násilnú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články