Ľudia oddychovali na pláži, keď sa zrazu strhla panika: Chlapec (13) dostal strašnú ranu! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Ľudia oddychovali na pláži, keď sa zrazu strhla panika: Chlapec (13) dostal strašnú ranu!

Good Harbor Beach
Good Harbor Beach
Zdroj: Youtube/ABC News
18.08.2019 15:50

GLOUCESTER - Trinásťročný chlapec musel byť hospitalizovaný po tom, ako ho na pláži v americkom štáte Massachusetts zasiahol lietajúci slnečník. Mal veľké šťastie, že pomoc dorazila takmer okamžite. I tak ale stratil veľké množstvo krvi.


Tínedžer z Floridy so svojou rodinou trávili voľný čas na pláži Good Harbor Beach v meste Gloucester. Zrazu si všimli, že vzduchom letí slnečník. Najprv zasiahol niekoľko starších žien, potom doletel až ku chlapcovi a zapichol sa mu priamo do ľavého ramena. "Všetci sme oddychovali, keď sme z ničoho nič zbadali poletujúci slnečník. Trafil skupinu žien, potom toho chudáka chlapca. Všetci spanikárili, všade bolo veľa krvi," povedala očitá svedkyňa Laura Woodová. 

Ľudia oddychovali na pláži,
Zdroj: Youtube/CBS Boston

Chlapca okamžite ratovali prítomní plavčíci aj zdravotná sestra, ktorá bola tiež v tom čase na pláži. Následne bol prevezený do nemocnice Beverly Hospital. Podľa lekárov bude v poriadku, no mal veľké šťastie, že pomoc prišla veľmi skoro. 

Podľa miestnych požiarnikov došlo k incidentu zrejme tak, že slnečník nebol v piesku dobre upevnený. Potom stačí, keď sa zdvihne silnejší vietor a razom sa ocitne vo vzduchu. "Dúfam, že sa ľudia z tejto nehody vezmú ponaučenie a pri upevňovaní slnečníkov začnú používať kotvy," uviedol ďalší z očitých svedkov. 


Galéria

Good Harbor Beach

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
VIDEO: Youtube/ABC News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články