Hrozivá nehoda v Česku, kamión sa zrútil z mosta: VIDEO Padal 15 metrov, bola v ňom tehotná žena | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Hrozivá nehoda v Česku, kamión sa zrútil z mosta: VIDEO Padal 15 metrov, bola v ňom tehotná žena

Zdroj: Repro foto YouTube/Týdeník Policie
31.05.2019 13:02

LOUNY - Z asi 15-metrovej výšky sa zrútil v piatok dopoludnia kamión z mosta v českom okrese Louny neďaleko diaľnice D7. Vodič a tehotná spolujazdkyňa utrpeli ťažké zranenia a záchranári ich previezli do nemocnice. Vyťahovanie vozidla bude trvať niekoľko hodín, informoval spravodajský portál Novinky.cz.


Nehoda sa z dosiaľ nezistených príčin stala okolo 09.30 h na ceste prvej triedy v obci Velemyšleves. Podľa záberov kamión vybočil z cesty, zrútil sa z mosta na trávnatú plochu, náves sa prevrátil na strechu a kabína dopadla naň. Príčiny nehody vyšetrujeme, uviedla hovorkyňa polície Alena Bartošová.

Na zásah vyšli dve jednotky hasičov. V kamióne cestovali dve osoby, ktoré nebolo treba vystrihovať. Hasiči potom prečerpali z vozidla naftu a olej. Vodiča po ošetrení previezli s vážnymi zraneniami vrtuľníkom do traumacentra nemocnice v krajskom meste Ústí nad Labem. Jeho tehotnú spolujazdkyňu tam odviezli tiež, ale sanitkou. "Šťatím bolo to, že kabína neskončila pod návesom," povedal hovorca záchranárov Prokop Voleník, ktorého citoval portál Novinky.cz.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: Twitter/Týdeník Policie,
VIDEO: YouTube/Týdeník Policie

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články