Šokujúce VIDEO z Chorvátska: Na autobus plný cestujúcich spadol počas jazdy strom | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Šokujúce VIDEO z Chorvátska: Na autobus plný cestujúcich spadol počas jazdy strom

Zdroj: YouTube
01.06.2019 07:00

ZÁHREB – Autobus chorvátskej spoločnosti Dalmatinec smeroval v ten deň do mesta Omiš. Vo vozidle bolo len niekoľko cestujúcich. Keď prechádzali okolo obľúbenej letnej destinácie Krilo Jesenice, ozvala sa zrazu rana ako výbuch bomby!


Na autobus „Dalmatinec“ padol mohutný strom. V tom momente bolo vo vozidle niekoľko cestujúcich. Predstavte si, že podriemkavate na sedadle a zrazu tesne pred vami pristane v autobuse strom. Pol metra hrubý, 15 až 20 metrov dlhý! Našťastie nespadol priamo na cestu, odlomil sa a skotúľal po svahu, až potom pristál na autobuse. Stiahol so sebou aj dva či tri podobne veľké stromy. Našťastie nikto neutrpel zranenie.

Na YouTube sa objavil videozáznam z kamery v nešťastnom autobuse. Video dokumentuje ranu, pád stromu a šok cestujúcich. Možno naozaj hovoriť o šťastí, že sa nič tragické nestalo. Vodič Frane Plepel po nehode povedal: „Ten strom spôsobil taký rachot, až som si myslel, že je to bomba! Našťastie sa všetko dobre skončilo, boli tam len štyria či piati cestujúci a nikto sa nezranil.“  

Šokujúce VIDEO z Chorvátska:
Zdroj: YouTube


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nit

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články