Kamera zachytila incident, z ktorého zostáva rozum stáť: VIDEO Toto by nechcel nikto zažiť | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Kamera zachytila incident, z ktorého zostáva rozum stáť: VIDEO Toto by nechcel nikto zažiť

Zdroj: YouTube
08.12.2018 17:08

LOS ANGELES - Nebezpečenstvo číha pravdepodobne na každom rohu. Svedčia o tom stredajšie zábery z bezpečnostnej kamery, ktorá zachytila, ako bezdomovec v centre Los Angelese na ulici za bieleho dňa strčí náhodného okoloidúceho pod kolesá nákladiaka. Z miesta činu potom odchádza, akoby sa nič nestalo.


Najhoršieho sériového vraha posledných desaťročí odhalili náhodou: S úsmevom priznal 90 zabitých žien

Muž vo výraznej reflexnej bunde s kapucňou na hlave sedí na stoličke na chodníku, zatiaľ čo okolo neho chodia ľudia. Keď sa k nemu priblíži postarší pán okolo šesťdesiatky, zrazu sa postaví a celou silou do neho strčí, až okoloidúci spadne na cestu priamo pod kolesá ťahača.

Kamera zachytila incident, z
Zdroj: YouTube

Bezdomovec pokojne odchádza z miesta incidentu, akoby sa nechumelilo. Obeť zostala uviaznutá pod prednou ľavou pneumatikou, kým vodič zacúval a chodca vyslobodil. Potom mu prišiel na pomoc jeden zo svedkov a doráňaného muža, ktorý sa dokázal postaviť na vlastné nohy, odviedol do bezpečia.

Video nie je vhodné pre maloletých divákov a ľudí s citlivou povahou!

Losangelská polícia podľa miestnych médií uviedla, že potom obeť previezla sanitka do nemocnice. Okrem zlomenín však utrpela aj kolaps pľúc. Je v kritickom stave, ale vyzerá to, že útok prežije. Po niekoľkohodinovom pátraní sa policajtom podarilo v stredu večer zadržať aj podozrivého muža. Obvinili ho z pokusu o vraždu. Motív jeho konania nie je známy.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/New York Post

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články