Rozruch v centre Prahy: VIDEO Opití muži vystrašili turistov, najprv bitka, potom útek | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Rozruch v centre Prahy: VIDEO Opití muži vystrašili turistov, najprv bitka, potom útek

Bitka v centre Prahy
Bitka v centre Prahy
Zdroj: Youtube/Týdeník Policie
12.05.2018 22:15

PRAHA - Bitku uprostred turisticky frekventovaného Staromestského námestia v Prahe sledovali vo štvrtok popoludní desiatky ľudí aj kamery. Spor medzi dvoma mužmi vznikol kvôli žene, bitkára zadržali strážnici, informoval v piatok spravodajský server Novinky.cz.


Boxerským ringom sa stal kvetinový záhon pri pamätníku Jána Husa. Dvaja muži sa tam na seba vrhli, pričom jeden z nich mal podľa kamerového záznamu evidentne navrch. Svojho protivníka udieral päsťami hlava-nehlava. Celý súboj sledovali turisti.

Hliadka strážnikov bola na mieste do dvoch minút. "V kvetinovom záhone strážnici našli jedného z aktérov konfliktu. Muž mal na sebe roztrhané oblečenie a pomliaždeniny na tvári. Druhého muža sa strážnikom podarilo dostihnúť na neďalekej Celetnej ulici," uviedla hovorkyňa pražskej mestskej polície Irena Seifertová.

Dychová skúška bola u oboch mužov pozitívna - mali viac ako 2,5 promile alkoholu v dychu. Vyše promile mala aj žena, kvôli ktorej podľa polície celý incident vznikol. "Konflikt mal vzniknúť údajným napadnutím kamarátky jedného z mužov," konštatovala Seifertová. Zraneného muža previezla sanitka do nemocnice. Prípad vyšetruje polícia, dodal server Novinky.cz.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: YouTube/Týdeník Policie,
VIDEO: YouTube/Týdeník Policie

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články