Brutálna vražda otriasla Českom: Babička (†55), matka (†29) a dvojročné dieťa obeťami masakru | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Brutálna vražda otriasla Českom: Babička (†55), matka (†29) a dvojročné dieťa obeťami masakru

Zdroj: tn.nova.cz
13.08.2017 16:35

LÁZNE BĚLOHRAD - Otrasný pohľad sa naskytol bratovi 29 – ročnej ženy. Po tom, ako sa vybral na návštevu, prežil šok. V dome našiel zavraždenú matku, sestru a dvojročného synovca. Podozrivým z ohavného činu je partner mŕtvej ženy. Na mieste zasahujú kriminalisti, ktorí od skorého nedeľného rána vykonávajú potrebné úkony.


Českým mestom Lázne Bělohrad otriasla tragická udalosť. V rodinnom dome v osade Prostřední Nová Ves sa odohrala dráma. Nedeľná návšteva sa pre syna a brata v priebehu krátkej chvíle zmenila na najsmutnejší deň v živote. Po tom, ako vkročil do domu, našiel tam ležať tri mŕtve telá a partnera svojej sestry. Okamžite privolal políciu, ktorá z vraždy matky, sestry a dvojročného synovca upodozrieva 29 – ročného muža, partnera zavraždenej sestry.

Brutálna vražda otriasla Českom:
Zdroj: tn.nova.cz

Partner sa mal podľa informácií televízie Nova správať veľmi zvláštne. Privolaná polícia okamžite podozrivého muža zadržala a odviezla na výsluch. Je pravdepodobné, že dvojročný chlapec, matka (29) a babička (55) nemali šancu vyčíňanie brutálneho vraha prežiť.

Brutálna vražda otriasla Českom:
Zdroj: tn.nova.cz

Na mieste od rána zasahovalo veľké množstvo kriminalistov, ktorí miesto činu prehľadávali a zaisťovali všetky dostupné dôkazy. Tragédiu potvrdila aj policajná hovorkyňa Iva Kormošová, ktorá uviedla, že polícia prijala oznámenie o náleze troch mŕtvych tiel ráno po 7.00 hodine. "Na mieste sme zadržali 29 – ročného muža. Udalosť nám oznámil brat mladšej ženy, ktorý sa vrátil domov po nočnej službe," doplnila. 


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Repro foto TN.cz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články