°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Muž trpí 14-hodinovými erekciami, každý deň!

ilustračné foto
ilustračné foto
28.02.2011 11:30

HAARLEM/BRATISLAVA - Muž (37) z holandského Haarlemu, ktorý používa pseudonym Bas Dorst, je nezamestnaný už niekoľko mesiacov. Bývalý pokrývač trpí zriedkavým ochorením, ktoré spôsobuje nekontrovateľnú erekciu. Tú môže dostať kdekoľvek a trvá 12 až 14 hodín, každý deň!


Basovo trápenie diagnostikovali ako priapizmus - potenciálne škodlivé a bolestivé ochorenie, pri ktorom sa stoporený penis alebo klitoris nevráti k svojmu tvaru v ochabnutom stave, aj napriek absencii fyzickej či psychickej stimulácie. Touto poruchou trpí už približne 2 roky.

"Ľudia sa tomu smejú, ale je to skutočný problém," uviedol pre noviny Haarlems Dagblad. Bas odmietol prezradiť svoju pravú identitu kvôli nepríjemnostiach, ktoré by mohol sposôbiť sebe a svojej rodine. Jeho priateľka nechce, aby sa o tom okolie dozvedelo.

Všetky liečby, ktoré doteraz podstúpil, boli neúspešené. Predpísané lieky odmietol užívať, pretože blokujú produkciu testosterónu, čo by bolo v rozpore s plánom páru mať dieťa.

Bas hovorí, že jeho choroba nemá  priaznivý vplyv na jeho rodinný život. Nielenže si nemôže nájsť zamestnanie, ale ani pri sexe neprežíva žiadnu slasť.


Nástroje k článkuZDROJ: telegraaf.nl, sz;
FOTO: bleskovky

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články