Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Flašíková Beňová pripravená na radikálny krok: Ukázala nahé fotky, došla jej trpezlivosť!

Monika Flašíková Beňová
Monika Flašíková Beňová
Zdroj: Jan Zemiar
11.10.2017 17:40

BRATISLAVA - Europoslankyňa Monika Flašíková Beňová začala pracovný týždeň poriadne zhurta. Hneď v pondelok ráno dala všetkým fanúšikom vedieť, že už má dosť čudnej úchylky zo strany mužov. Preto sa rozhodla, že nebude dbať na ich anonymitu. Pozrite sa, aké návrhy dostáva známa politička!


V pondelok doobeda sa objavilo na Facebooku europoslankyne za Smer Monike Flašíkovej Beňovej varovanie pre všetkých zvrhlíkov. "Páni, keď je žena rozvedená tak NAOZAJ nie je zvedavá na vaše nahé fotky," informuje politička.

Vyhráža sa všetkým mužom, ktorí jej posielajú nahé fotky, že ich zverejní. "Je to nevkusné, negustiózne a nehodí sa to. Chcem vás upozorniť, že tých, čo v tom budú pokračovať, začnem zverejňovať na fb, lebo teda zrejme si želajú vyť "videní"," varuje Flašíková všetkých opovážlivcov.

Flašíková Beňová pripravená na
Zdroj: Facebook

Známa politička ich chce takto ponížiť a zároveň im dať najavo, aby to už nerobili. Na jej stránke, kde ju sleduje vyše 50 tisíc fanúšikov, by sa verejnosť podľa nej dobre pobavila.

Monika, sem s nimi

Fanúšička Kvetka by bola za to, aby týchto "odvážlivcov" Flašíková zverejnila. "Sem s nimi Monika, nech je sranda a nech, sa pripravia aj na tie naše komenty, keď už chcú byť videní, budú aj hodnotení," znel najlajkovanejší komentár.

Podarilo sa nám získať fotku jedného z týchto fanúšikov. Odfotil sa telefónom celkom nahý.

Flašíková Beňová pripravená na
Zdroj: Facebook

Flašíkovej Beňovej nechodia len nahé fotky. Chodia jej aj oplzlé správy. V jednej z nich píše odosielateľ, že političká má "nádherné prsia". A nielen tie. V ďalšej správe jej došla dokonca ponuka na sex.

Flašíková Beňová pripravená na
Zdroj: Facebook

Flašíková Beňová pripravená na
Zdroj: Facebook


Galéria

Monika Flašíková Beňová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook/MFB

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články