Ficova hovorkyňa prešla zmenou imidžu: Čo je za tým? | Topky.sk

Pondelok, 23. september 2019. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Ficova hovorkyňa prešla zmenou imidžu: Čo je za tým?

Zdroj: Topky.sk
09.11.2012 09:02

BRATISLAVA – Pri premiérovi poriadne opeknela! Beatrice Hudáková sa z redaktorky regionálnej televízie vypracovala až na post hovorkyne úradu vlády. A z nevýraznej blondínky sa stala elegantná dáma, ktorej to skutočne pristane!


To je zmena! Nenápadná blondína Beatrice Sabóová začínala vo východoslovenskom rádiu na poste moderátorky. Po čase ju však východné Slovensko omrzelo a zamierila za veľkou kariérou do Bratislavy. Blonďavú farbu vlasov zmenila na ryšavú. Skúsenosti naberala v bratislavskej regionálnej televízií, v rozhlase a aj v ďalšej televízií. Po čase sa rozhodla pozrieť sa na médiá z iného konca a stala sa hovorkyňou bratislavského primátora Andreja Ďurkovského. Tak ako menila zamestnania, menila aj imidž. Pri výbere účesu, farby vlasov či oblečenia jej žiaden vizážista nepomáha.

Takto vyzerala Ficova hovorkyňa keď začínala v médiách
Ficova hovorkyňa prešla zmenou

Beatrice kráča s dobou v obliekaní a mení účesy aj farbu vlasov. „Čo sa týka oblečenia, mám pri sebe skvelú priateľku, ktorá presne vie, čo chcem a vieme vybrať šaty aj cez telefón. Okrem klasických kúskov mám veľa šiat šitých,“ povedala nám hovorkyňa. Z ryšavky sa stala brunetka a dlhé vlasy začala skracovať. Miesto hovorkyne si vybojovala aj na ministerstve životného prostredia počas Józsefa Nagya. Po poslednej zmene vlády si tmavovláska našla nové miesto. Stala sa hovorkyňou Úradu vlády a vlasy skrátila ešte viac.

Beatrice Hudáková s ryšavými vlasmi
Ficova hovorkyňa prešla zmenou

Pri Robertovi Ficovi jednoznačne opeknela! „Ak ste si to všimli, tak ma to veľmi potešilo,“ dodala s úsmevom Hudáková. Okrem výzoru dbá aj o svoju postavu. „Je pravdou, že v prípade cvičenia som si dôslednejšie vstúpila do svedomia, čo kontroluje aj kondičný tréner. Snažím sa dodržiavať režim a cvičím dvakrát týždenne,“ prezradila nám Ficova pravá ruka.   

Decentný, tmavý účes zvolila ked pracovala ako hovorkyňa primátora Ďurkovského
Ficova hovorkyňa prešla zmenou

 


Galéria

Takto vyzerala Ficova hovorkyňa Beatrice Hudáková s ryšavými Decentný, tmavý účes zvolila Takto vyzer Ficova hovorkyňa

Nástroje k článkuZDROJ: nb
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články