Módne (s)hity zo SuperStar: Nádherná Peštová, Gunčíkovej hrozil prepadák, nevkusná Pappová! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Módne (s)hity zo SuperStar: Nádherná Peštová, Gunčíkovej hrozil prepadák, nevkusná Pappová!

Ivan Bednárik ohodnotil aj tieto outfity.
Ivan Bednárik ohodnotil aj tieto outfity.
08.06.2011 09:00

PRAHA – Ukázali sa! V nedeľu večer sa v centre Prahy konala posledná párty tohto ročníka súťaže Česko Slovenská SuperStar. Na svojom výzore si dali záležať nielen aktuálni superstaristi, ale aj minuloroční finalisti a pozvaní hostia. Na ich outfity si posvietil stylista Ivan Bednárik. Ktoré oblečenie sa najviac páči vám? Hlasujte v ankete!


Módne (s)hity SuperStar.

Gabriela Gunčíková, finalistka SuperStar

Vyzerá ako ruža vystrelená na kolotočoch. Trochu vážne, tak do opery možno. Tieto šaty zachránila iba dokonalá figúra slečny Gabriely, inak by to bol vážny prepadák.

Módne (s)hity SuperStar.

Klaudia Pappová, finalistka SuperStar

Neviem, či tu už nejde do tuhého... Lebo Klaudia síce nevyhrala, ale počas večera tuším ašpiruje na víťazku o najkratšiu sukňu. Je to ešte vkusné?! Potom sa niet čo čudovať, koľko úchylákov chodí po svete, keď teenage publikum pod 18 rokov nosí takéto šatočky.

Módne (s)hity SuperStar.

Daniela Peštová, modelka

Nádherná! Bez akejkoľvek vulgarity, skvostný model šiat. Upriamujem pozornosť na úžasné lodičky – veľmi krásne. K tomu ešte tvár Daniely Peštovej a je to ako obrázok.

Módne (s)hity SuperStar.

Patrik Rytmus Vrbovský, raper, porotca

Skúška rozhlasu. Vysielanie hustého štýlu. Najviac sa mi páči asi motýlik s rifľami. Ale inak tento všehomix tak nejak spolu ladí - neladí, až je z toho veľmi coolový outfit. Vďaka Rytmusovi sa tu nenudíme, lebo vidíme, čo sme ešte nevideli. Teším sa z toho.

Módne (s)hity SuperStar.

Deborah Debbie Kahlová, minuloročná finalistka SuperStar

Pekné mini, pekné lodičky, farebne veľmi pekne zladené k ryšavým vlasom. Je to síce trochu vážne, ale aspoň nič nepokazila.

Módne (s)hity SuperStar.

Markéta Konvičková, minuloročná finalistka SuperStar

Rozkošná!!! Krásne šaty, veľmi veľmi svedčivé a krásne lodičky. Ostrihala vlasy, trochu dospela, ešte si tak pretrieť rúž na pery a bolo by to skvelé.

Módne (s)hity SuperStar.

Monika Bagarová, minuloročná finalistka SuperStar

Toto je asi skúška na maturitnú skúšku. Nejaké veľmi konzervatívne.


Kto sa podľa vás na párty obliekol najlepšie?


Galéria

Ivan Bednárik ohodnotil aj Gabriela Gunčíková. Klaudia Pappová. Daniela Peštová a Pavol Patrik Rytmus Vrbovský. Deborah Debbie Kahlová. Markéta Konvičková. Ben Cristovao a Monika

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tomáš Martinek

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články