Streda, 19. máj 2021. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Tragická nehoda v Žiline: FOTO Auto vpálilo do schodov pri nadchode pre chodcov, zomrel mladý otec

Vážna dopravná nehoda v Žiline
Vážna dopravná nehoda v Žiline
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj
15.01.2020 08:59

ŽILINA – Vážna dopravná nehoda, ktorá si vyžiadala jeden ľudský život, sa stala na ceste I/18 pred obcou Horný Hričov (okres Žilina), smerom do Bytče. Na úrovni Vodnej nádrže Hričov narazilo auto do schodíkov pri nadchode pre chodcov, čiastočne bol blokovaný jeden pruh.


Stredajšie ráno poznačila smrteľná dopravná nehoda. Nešťastie sa stalo na ceste I/18 pred obcou Horný Hričov v okrese Žilina. TASR o tom informoval Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Žiline.

Vážna dopravná nehoda v
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

Muži zákona na svojej sociálnej sieti doplnili, že pri nehode zahynul mladý otec. „Príčina nehody sa vyšetruje. Jazdite opatrne,“ dodala polícia. 

Kypus sa neskôr vyjadril, že v aute sa nachádzala zakliesnená jedna osoba s mnohopočetnými zraneniami v bezvedomí. „Po zabezpečení značne zdeformovaného vozidla ju hasiči vyslobodili z vozidla a odovzdali lekárovi Záchrannej zdravotnej služby, ktorý konštatoval smrť. Po zdokumentovaní dopravnej nehody Policajným zborom SR osobné auto odviezla odťahová služba,“ doložil Kypus.

Vážna dopravná nehoda v
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

Dopravné spravodajstvo Zelená vlna krátko po nešťastí uviedlo, že v Žiline - Strážove na I/61 smerom do Bytče je čiastočne blokovaný jeden pruh. „Na úrovni Vodnej nádrže Hričov narazilo auto do schodíkov pri nadchode pre chodcov,“ informovala ráno Zelená vlna.

Vážna dopravná nehoda v
Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj


Galéria

Vážna dopravná nehoda v Vážna dopravná nehoda v Vážna dopravná nehoda v Vážna dopravná nehoda v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články