VIDEO Pred nákupným centrom v Malackách sa bili lopatami: Polícia obvinila šesť mužov | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

VIDEO Pred nákupným centrom v Malackách sa bili lopatami: Polícia obvinila šesť mužov

Šesť mužov sa v Malackách pobilo s lopatami
Šesť mužov sa v Malackách pobilo s lopatami
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
11.11.2019 16:30

BRATISLAVA - Polícia obvinila šesť mužov zapojených do štvrtkovej (7. 11.) bitky v Malackách. Čelia obvineniu z ublíženia na zdraví a výtržníctva. Polícia SR o tom informovala na sociálnej sieti.


"Z prečinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva vyšetrovateľ obvinil 32-ročného Júliusa B. a 51-ročného Damiana O. a z prečinu výtržníctva obvinil 57-ročného Romana B.," doplnila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková. Vo väzení môžu stráviť šesť mesiacov až tri roky.

Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu, ako aj prečinu výtržníctva obvinili 60-ročného Jozefa J., 38-ročného Romana B. a 22-ročného Daniela B. V prípade preukázania viny im hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

"Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mali obvinení 7. novembra v čase okolo 16.15 h pred vchodom do nákupného centra na Pezinskej ulici v Malackách po predchádzajúcom slovnom konflikte fyzicky napadnúť rôznym pracovným náradím troch poškodených mužov," priblížila. Prípad naďalej vyšetrujú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
VIDEO: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články