°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Ďalšia surová bitka na Obchodnej v Bratislave: VIDEO Muža mlátili pár metrov od policajnej stanice

Muža napadli na Obchodnej ulici.
Muža napadli na Obchodnej ulici.
Zdroj: Reprofoto:Facebook-Polícia SR
03.09.2019 13:30

BRATISLAVA - V pondelok krátko po 22. hodine na Obchodnej ulici znova zasahovala polícia. Dôvodom bolo oznámenie o fyzickom napadnutí muža. Policajti Obvodného oddelenia Staré mesto - stred, ktorí sa na miesto incidentu dostavili ako prví, hodnovernosť oznámenia preverili a potvrdili.


Video nie je vhodné pre deti a citlivé povahy.

Bitka sa odohrala len pár metrov od miesta, kde nedávno slávnostne otvorili novú policajnú stanicu mestskej polície. Klientské centrum je v novej stanici otvorené denne od 9:00 do 18:00. Zásahová jednotka má v lokalite pôsobiť pravidelne od štvrtka do soboty medzi 19:00 a 7:00 hod. nasledujúceho dňa. Viac sa dočítate tu.

Kopance do hlavy

Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff priblížil, že podľa doterajších informácií bol poškodený muž pred jednou z prevádzok s občerstvením fyzický napadnutý iným mužom. "Ten poškodeného fyzicky napadol údermi päsťou ako aj kopmi nohou do oblasti hlavy. Útočník z miesta následne utiekol v smere na Poštovú ulicu," informoval Szeiff.

Na Obchodnej ulici otvorili novú stanicu mestskej polície: Bitka sa odohrala len pár metrov od nej.
Na Obchodnej ulici v
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Policajti potom počas prepátravania okolia spozorovali osobu mužského pohlavia, ktorá zodpovedala popisu útočníka. "Muž, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu so zasahujúcimi policajtmi nespolupracoval a z miesta chcel odísť. Z tohto dôvodu mu boli priložené služobné putá po nasadení ktorých bol 17-ročný muž eskortovaný na príslušné oddelenie Policajného zboru," dodal hovorca.

Pod lampou býva najväčšia tma

Napadnutého 29-ročného muža na mieste ošetrila privolaná RZP a previezli ho k ďalšiemu ošetreniu do jednej z nemocníc. "Útočníkovi nezabránilo v tomto konaní ani to, že incident sa odohral priamo pod jednou z nainštalovaných kamier a navyše v blízkosti novootvorenej stanice Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy," potvrdil Szeiff.

Na Obchodnej ulici došlo k bitke, ktorá sa stala osudnou pre Filipínca Henryho Acordu (†36), ešte koncom mája sa tu odohral aj zbesilý útok 35-ročného Martina
Incidenty na Obchodnej ulici.
Zdroj: archív

Dodal, že vyšetrovaním okolností tohto incidentu, ako aj vyvodením trestno-právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe sa v súčasnej dobe zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I. 


Galéria

Muža napadli na Obchodnej Na Obchodnej ulici otvorili Na Obchodnej ulici došlo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin
VIDEO:Facebook-Polícia SR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články