°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Vynaliezavý Ukrajinec šokoval policajtov: FOTO Cez slovenské hranice si to namieril na lietajúcom stroji!

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky
30.08.2019 14:00

SOBRANCE – Ukrajinec prekročil slovenské hranice na lietajúcom motorovom dopravnom prostriedku! Hraničiari zaregistrovali zvuk neznámeho lietajúceho objektu smerujúceho z územia Ukrajiny do vnútrozemia Slovenska už v noci. Ukrajinca našli medzi obcami Jenkovce a Bežovce v okrese Sobrance v piatok v skorých ranných hodinách. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.


Do katastrálneho územia Lekároviec boli podľa informácií Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície Sobrance prostredníctvom ich operačného strediska v noci vyslané ďalšie hliadky. Do pátrania sa zapojili aj príslušníci Stanice colného úradu Michalovce.

Vynaliezavý Ukrajinec šokoval policajtov:
Zdroj: TASR - Roman Hanc

"Dnes v skorých ranných hodinách zaistili lietajúci motorový dopravný prostriedok na poli medzi obcami Jenkovce a Bežovce, okres Sobrance. Na mieste kontrolovali aj štátneho príslušníka Ukrajiny, ktorý dopravný prostriedok pilotoval," uvádza ďalej polícia s tým, že muža obmedzili na osobnej slobode a predviedli ho na oddelenie. Polícia aktuálne vykonáva úkony v súvislosti s neoprávneným prekročením vonkajšej hranice.

Vynaliezavý Ukrajinec šokoval policajtov:
Zdroj: TASR - Roman Hanc


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články