°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Hrozivá bilancia na cestách Trnavského kraja: Za víkend sa stali až štyri havárie motorkárov

Počas víkendu sa stali v Trnavskom kraji štyri havárie motocyklistov
Počas víkendu sa stali v Trnavskom kraji štyri havárie motocyklistov
Zdroj: KR PZ v Trnave
13.08.2019 12:58

TRNAVA - Štyri nehody s účasťou motorkárov riešila polícia počas uplynulého víkendu v Trnavskom kraji. Dvaja ľudia pri nich utrpeli ťažké a dvaja ľahšie zranenia.


Pri prvej nehode v sobotu došlo k zrážke 28-ročného muža na Suzuki 600 s oprotiidúcim osobným autom VW Passat v katastri obce Radošovce v okrese Skalica. "Ku kolízii došlo pravdepodobne pri riskantnom predchádzaní, motocyklista utrpel ťažké zranenia a vrtuľníkom bol prevezený do nemocnice, kde mu amputovali nohu od členka," informovala v utorok krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

Počas víkendu sa stali
Zdroj: KR PZ v Trnave

V obci Jahodná v okrese Dunajská Streda nedala v nedeľu (11. 8.) 19-ročná vodička osobného auta BMW z vedľajšej cesty prednosť po hlavnej ceste jazdiacemu motocyklu. Po zrážke motocyklisti z Česka spadli na zem, pričom 46-ročná spolujazdkyňa utrpela ťažké zranenia.

Počas víkendu sa stali
Zdroj: KR PZ v Trnave

V ten istý deň vodič motocyklu Honda pri prejazde horským priechodom Havran v smere od Piešťan na Topoľčany pravdepodobne v dôsledku vysokej rýchlosti vyšiel mimo cestu, kde spadol. "Utrpel ľahké zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice," uviedla Kredatusová. Rovnako v nedeľu mal v obci Šajdíkové Humence v okrese Senica 18-ročný vodič skútra na ceste k rybníku kolíziu s chodcom, v dôsledku čoho spadol na zem. Utrpel len ľahšie zranenia. 

Počas víkendu sa stali
Zdroj: KR PZ v Trnave


Galéria

Počas víkendu sa stali Počas víkendu sa stali Počas víkendu sa stali Počas víkendu sa stali

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články