FOTO V Bratislave úradovala žena na vozíku aj neviditeľný muž: Ich korisťou boli mobilné telefóny | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

FOTO V Bratislave úradovala žena na vozíku aj neviditeľný muž: Ich korisťou boli mobilné telefóny

Zdroj: SITA
16.05.2019 11:55

BRATISLAVA – Bratislavskí policajti objasnili dva prípady majetkovej trestnej činnosti. V oboch prípadoch obvinili páchateľov z krádeže. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.


V súvislosti s januárovým odcudzením mobilného telefónu v hodnote približne 850 eur v bratislavskom obchodnom centre polícia pátrala po neznámej žene na invalidnom vozíku. Stotožnili ju policajti piateho Bratislavského okresu, ktorí objasňovali iný prípad krádeže elektroniky. 

Polícii neunikla žena na
Zdroj: PZ Bratislava

„Príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II už vzniesol obvinenie z trestného činu krádeže 40-ročnej Lucii P., občianke Rakúska. Obvinená žena je stíhaná na slobode," uviedol Szeiff.

Hrozia mu dva roky

Koncom marca sa polícia obrátila na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie neznámeho muža, ktorý v priestoroch reštaurácie v areáli letiska odcudzil štyri mobilné telefóny a obálku s finančnou hotovosťou. Spôsobil tak celkovú škodu 1390 eur. 

Polícii neunikol neznámi páchateľ
Zdroj: PZ Bratislava

„Policajti druhého Bratislavského okresu muža stotožnili a po vykonaní potrebných úkonov vzniesli obvinenie z trestného činu krádeže 37-ročnému Jozefovi S. z okresu Dunajská Streda," informoval Szeiff s tým, že v oboch prípadoch hrozí páchateľom v prípade preukázania viny trest odňatia slobody až na dva roky.


Galéria

Polícii neunikla žena na Polícii neunikol neznámi páchateľ

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články