MIMORIADNY zásah NAKA: Obvinili osem osôb v kauze skrachovanej poisťovne Rapid life | Topky.sk

Streda, 26. jún 2019. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

MIMORIADNY zásah NAKA: Obvinili osem osôb v kauze skrachovanej poisťovne Rapid life

NAKA obvinila osem osôb z bývalej poisťovne.
NAKA obvinila osem osôb z bývalej poisťovne.
Zdroj: Facebook/Polícia SR
13.03.2019 11:05

BRATISLAVA - Finančná polícia v stredu dopoludnia zadržala dve osoby z bývalého vedenia košickej akciovej spoločnosti Rapid Life. Polícia o aktuálnej správe informovala na sociálnej sieti. V súčasnosti zástupcovia zákona vykonávajú procesné úkony, prokurátor vydal príkaz na zaistenie majetku.


Ešte v utorok mal vyšetrovateľ finančnej polície obviniť osem osôb z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku a zločinu poškodzovania veriteľa. A to menovite Petra Talána (66), Pavla Fialu (62), Petra Talána ml. (37), Adrianu Talánovú (63), Juraja Muchu (66), Oľgu Muchovú (63), Igora Hradovského (70) a Roberta Vernera (60).

NAKA obvinila osem osôb
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Ako priblížila polícia v príspevku, aby zaisťovacia akcia bola úspešná, finančná polícia prijala opatrenia aj proti možnému mareniu dôkazov na príslušnom katastri a v budove poisťovne. "Prokurátor vydal tiež príkaz na zaistenie majetku," uvádzajú.

Neuveriteľný príbeh Jána: Začalo to mobilom, vrchol všetkého prišiel po krachu poisťovne

V súčasnosti vykonávajú zástupcovia zákona procesné úkony. Podrobnosti k prípadu podľa vyjadrenia poskytnú v čase, keď to dovolí procesná situácia.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články