AKTUÁLNE Vážna dopravná nehoda v Dubnici nad Váhom: Zrážka nákladiaka a dodávky, hlásia zranených | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

AKTUÁLNE Vážna dopravná nehoda v Dubnici nad Váhom: Zrážka nákladiaka a dodávky, hlásia zranených

Zdroj: HaZZ
12.03.2019 11:50

DUBNICA NAD VÁHOM - Hasiči z Dubnice nad Váhom momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri mesta Dubnica and Váhom na privádzači na diaľnicu D1.


Ako informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Katarína Križanová, pri nehode došlo k zrážke nákladného vozidla a dodávky. "Obe osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby," doplnila Križanová.

AKTUÁLNE Vážna dopravná nehoda
Zdroj: HaZZ

Ako informovala hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby Zuzana Hopjaková, 40-ročný spolujazdec utrpel vážne poranenie hlavy, hrudníka a vnútorných orgánov. Záchranári mu na mieste poskytli neodkladné zdravotné ošetrenie a napojili ho na umelú pľúcnu ventiláciu. 

AKTUÁLNE Vážna dopravná nehoda
Zdroj: HaZZ

"Následne bol preložený na palubu vrtuľníka a s ťažkou polytraumou v umelom spánku v kritickom stave letecky prevezený na oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny Univerzitnej nemocnice v Martine," informovala Hopjaková.

AKTUÁLNE Vážna dopravná nehoda
Zdroj: HaZZ


Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články