FOTO Zúfalstvo pokračuje, nezvestná mamička Nadežda (35) sa stále nenašla: Desivé podozrenie polície | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

FOTO Zúfalstvo pokračuje, nezvestná mamička Nadežda (35) sa stále nenašla: Desivé podozrenie polície

Po nezvestnej Nadežde stále pátrajú.
Po nezvestnej Nadežde stále pátrajú.
Zdroj: Facebook/Polícia SR
18.01.2019 12:30

BRATISLAVA - Matka dvoch chlapcov a len štvormesačnej dcérky Nadežda Ondejková (35) z Rusoviec je stále nezvestná. Od pondelka o nej nič nevedia ani jej príbuzní. Polícia po žene aj naďalej usilovne pátra. Hrozivé podozrenie o tom, že sa utopila, sa príslušníkom zákona nepotvrdilo. Blízkym teda nezostáva nič iné, len aj naďalej dúfať.


Nadeždu videli naposledy 14. januára 2019 v mieste jej trvalého pobytu. Odvtedy sa po nej zľahla zem. 

Pátranie po Nadežde naďalej
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Manžel nezvestnej pre noviny.sk opísal, že posledný kontakt mali o pol dvanástej na obed. "Vtedy ju svokrovci priviezli od lekára. Až keď som prišiel domov o 16-tej, už som zistil, že nie je doma," povedal.

Pátranie po Nadežde naďalej
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Polícia vo štvrtok na sociálnej sieti informovala, že pátranie aj naďalej pokračuje. Rešpekt verejne vyslovili všetkým, ktorí sa zapojili do hľadania, vyzdvihli však prácu kolegov z poriečneho oddelenia. Polícia totiž obdržala správu o podozrení o topiacom sa človeku. Desivé oznámenie sa napokon nepotvrdilo.

Pátranie po Nadežde naďalej
Zdroj: Facebook/Polícia SR

"Policajti však boli na člne na inom prípade. Ich kolegovia neváhali a aj keď už bolo po pracovnej dobe, išli do terénu ihneď na miesto, ktoré bolo k nim bližšie," uviedli zástupcovia zákona v príspevku.

Pátranie po Nadežde naďalej
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Pomôcť môžete aj vy

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k vypátraniu nezvestnej osoby môžete oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo napísať do súkromnej správy na sociálnej sieti.

Popis Nadeždy Ondejkovej - žena zdanlivého veku 35 rokov, štíhlej postavy, 175 cm vysoká, zeleno-hnedé oči, hnedé vlasy po ramená. Oblečené mala čiernu prešívanú bundu po stehná, šedočierny nákrčník, pravdepodobne modré rifle a čierne čižmy.

Nadežda Ondrejková
Zdroj: SITA/ KR PZ Bratislava

Vek: 39 rokov
Štátna príslušnosť: SLOVENSKO
Bydlisko: Bratislava V
Dátum vyhlásenia: 15. 01. 2019
Dôvod pátrania: nezvestná osoba
Vyhlasujúci útvar: OR PZ v Bratislave V


Galéria

Po nezvestnej Nadežde stále Pátranie po Nadežde naďalej Pátranie po Nadežde naďalej Pátranie po Nadežde naďalej Pátranie po Nadežde naďalej Nadežda Ondrejková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články