Tragická smrť v Revúcej: Dievčatko (†4) zavalil televízor | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Tragická smrť v Revúcej: Dievčatko (†4) zavalil televízor

Tragická smrť v Revúcej.
Tragická smrť v Revúcej.
Zdroj: Reprofoto/Tv Noviny
16.12.2018 17:29

REVÚCA – Na 4-ročnú Ivanku mal v jednej z bytoviek spadnúť zo stolíka televízor. Dievčatko bolo na mieste mŕtve. Podľa slov starého otca boli doma v čase nešťastia obaja rodičia. Incident pre Topky.sk potvrdila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. Článok je aktualizovaný o stanovisko hovorkyne skupiny Falck Kataríny Načiniakovej. Tá informovala, že dievčatko na seba televízor pravdepodobne stiahlo.


O udalosti informovali tvnoviny.sk. Na mieste aktuálne zasahujú policajti aj kriminalisti, ktorí do bytovky ani z nej nikoho nepúšťajú. Príčiny tragédie sa zisťujú. Dosiaľ je známe len toľko, že na 4-ročnú Ivanku mal spadnúť zo stolíka televízor. Rómske dievčatko bolo na mieste mŕtve.

Bytový dom, v ktorom sa nešťastie stalo.
Tragická smrť v Revúcej.
Zdroj: Reprofoto/Tv Noviny

Hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková informovala, že dievčatko na seba televízor pravdepodobne stiahlo. „Maloletá pacientka pritom utrpela devastačné poranenia, ktorým aj napriek veľkému úsiliu záchranárov podľahla. Privolaný lekár musel konštatovať exitus,“ uviedla.

Starý otec zosnulej Ivanky.
Tragická smrť v Revúcej.
Zdroj: Reprofoto/Tv Noviny

„Okolnosti incidentu sú predmetom vyšetrovania. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie,“ priblížila pre Topky.sk Petra Kováčiková, banskobystrická krajská policajná hovorkyňa s tým, že nateraz nie je možné o prípade poskytnúť ďalšie informácie.     


Galéria

Tragická smrť v Revúcej. Starý otec zosnulej Ivanky. Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články