Zlodej roka! FOTO Dôchodca odkráčal z obchodu vo veľkom štýle: S klimatizáciou v ruke | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Zlodej roka! FOTO Dôchodca odkráčal z obchodu vo veľkom štýle: S klimatizáciou v ruke

Polícia pátra po totožnosti muža (na snímke)
Polícia pátra po totožnosti muža (na snímke)
Zdroj: TASR - KR PZ v Bratislave
14.06.2018 11:30

BRATISLAVA – Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý z priestorov obchodného domu na Slovnaftskej ulici v Bratislave 17. mája 2018 bez použitia násilia odcudzil mobilnú odparovaciu klimatizáciu. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


„Páchateľ klimatizáciu nachádzajúcu sa v blízkosti hlavnej brány odpojil z elektrickej zásuvky a následne odišiel hlavným vchodom z priestorov obchodného domu. Týmto konaním bola spôsobená škoda odcudzením vo výške 500 eur," uviedol Szeiff.

Polícia pátra po totožnosti
Zdroj: TASR - KR PZ v Bratislave

Na príslušnom útvare v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ Bratislave II je podľa neho v súčasnej dobe vedené trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže. „V tejto súvislosti policajti pátrajú aj po totožnosti doposiaľ neznámeho muža na kamerových záberoch, ktorý by svojimi vedomosťami mohol napomôcť náležitému objasneniu tohto skutku," dodal hovorca KR PZ. Akékoľvek informácie k totožnosti tejto osoby na priložených fotografiách, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu  môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, na čísle 09610 32 915 prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.


Galéria

Polícia pátra po totožnosti Polícia pátra po totožnosti

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články