Šialený autobusár: VIDEO ako dôkaz! Vrútil sa na vozovku a vytlačil z cesty vodiča automobilu | Topky.sk

Streda, 20. marec 2019. Meniny má Víťazoslav, zajtra Blahoslav.

Šialený autobusár: VIDEO ako dôkaz! Vrútil sa na vozovku a vytlačil z cesty vodiča automobilu

Nezodpovedné konanie vodiča autobusu.
Nezodpovedné konanie vodiča autobusu.
Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky
07.05.2018 17:00

ŠOPORŇA – Drzosť nemá obdoby! V tomto prípade to platí doslovne. Polícia na svojom Facebooku zverejnila ďalšie kuriózne video zo série nezodpovedných vodičov. Tentoraz v ňom však figuroval autobusár, ktorý sa šialeným manévrom vrútil na vozovku.


Polícia na svojej sociálnej sieti opäť zverejnila šokujúce video zo slovenských ciest, ktoré dostala od vodiča s autokamerou. „Drzý autobusár,“ napísala polícia na adresu vodiča autobusu, ktorý sa vrútil na vozovku ako blázon.

UPOZORNENIE: Video obsahuje vulgarizmy 

Ozvala sa nám aj čitateľka, ktorá povedala, že incident sa stal 4. apríla jej matke, ktorá išla zo Šoporne do Paty okolo siedmej hodiny ráno.

Konanie autobusára okamžite odsúdil aj Libor. „Dosť veľa autobusárov je takých... Myslia si, že všade majú prednosť,“ komentoval. Nezdržal sa ani Radek, ktorý priznal, že aj on má podobnú skúsenosť. Zdôraznil, že takíto vodiči sú „nebezpeční aj pre ľudí v autobuse.“

Väčšina užívateľov sociálnej siete sa zhodla na tom, že vodičovi autobusu by mal byť bezodkladne odobratý vodičský preukaz.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo
FOTO: FB/Polícia SR
VIDEO: FB/Polícia SR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články