Krvavá dráma v Česku: Zavraždení rodičia, znásilnená dcéra a mŕtvola pred chatou | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Krvavá dráma v Česku: Zavraždení rodičia, znásilnená dcéra a mŕtvola pred chatou

Trojnásobná vražda v záhradkárskej oblasti
Trojnásobná vražda v záhradkárskej oblasti , Zdroj: Foto: Reprofoto TV Nova
08.01.2018 19:59

ÚSTÍ NAD LABEM - Otrasný prípad brutálnych vrážd vyšetrujú českí kriminalisti. V chatovej oblasti neďaleko Ústí nad Labem zomreli násilnou smrťou manželia. Ich dcéra mala byť znásilnená. Neďaleko chaty smrti sa našlo aj telo jedného z páchateľov, druhému sa podarilo ujsť.


Obrovská tragédia sa odohrala v noci na dnes v záhradkárskej oblasti pri Střížoviciach na Ústecku. Vedúci odboru všeobecnej kriminality krajskej polície Martin Charvát potvrdil, že na mieste činu boli traja mŕtvi. Kriminalisti v súčasnosti obhliadajú miesto činu aj s pomocou psovodov. "Môžem potvrdiť, že sme našli tri obete, prebieha obhliadka, sme na začiatku vyšetrovania, bližšie informácie povedať nemôžem," uviedol Charvát. Či už kriminalisti majú podozrivého, komentovať nechcel. Podľa doposiaľ nepotvrdených informácií malo dôjsť k dvojnásobnej vražde a samovražde.

Krvavá dráma v Česku:
Zdroj: Foto: Reprofoto TV Nova

Do jednej z chát v Českom Újezde vnikli ​​dvaja páchatelia. "Vnútri boli rodičia a ich tri deti - deväťročné, šestnásťročnej a asi dvadsaťročné. Rodičov páchatelia zviazali a zabili, šestnásťročnú dcéru znásilnili," uviedol zdroj českému portálu idnes.cz, podľa ktorého je medzi obeťami aj jeden z páchateľov otrasného skutku, mal spáchať samovraždu.


Prečítajte si aj: Smrteľná dráma v Plešivci: Muž podrezal ženu (†26) priamo na ulici!


Po čine páchatelia odišli, jeden z nich ale ostal v kaluži krvi pred domom, druhý utiekol. Ako povedal jeden zo susedov pre český portál, išlo o vybavovanie si účtov kvôli konope. Rastlinu majiteľ pestoval na svojej záhrade. Polícia informácie nepotvrdila. 


Galéria

Trojnásobná vražda v záhradkárskej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/miš
ZDROJ: ČTK
FOTO: Reprofoto tn.nova.cz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články