Hororový koniec zimných prázdnin: Lukáško (7) vypadol z okna penziónu, rodičia všetko videli | Topky.sk

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Hororový koniec zimných prázdnin: Lukáško (7) vypadol z okna penziónu, rodičia všetko videli

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstoc.com, Tvnoviny.sk,
08.01.2018 19:56

OŠČADNICA – Rodičia 7-ročného Lukáška počas prázdninového pobytu v kysuckom penzióne zažili šok. Kým raňajkovali, cez okná presklenej reštaurácie na vlastné oči videli, ako ich synček vypadol z okna prenajatej izby. Chlapček bol po páde ihneď prevezený do nemocnice. Utrpel vážne poranenie panvy.


V horskom penzióne na Kysuciach sa počas rodinnej dovolenky strhla dráma. Rodičia 7-ročného Lukáška, ktorý si užíval posledné dni prázdnin, vypadol z okna izby. Spadol zo šesťmetrovej výšky. Chlapček, našťastie, prežil a na miesto nehody boli ihneď privolaní záchranári. Hospitalizovaný je v martinskej nemocnici.

Penzión v Oščadnici kde bola rodina ubytovaná
Sedemročný chlapček vypadol z
Zdroj: thinkstoc.com, Tvnoviny.sk,

„Môžem potvrdiť, že sme vyslali záchranársku posádku do Oščadnice k zranenému dieťaťu, vzhľadom na jeho vek však nebudeme poskytovať bližšie informácie,“ informovala nás Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchranárov. 

Majiteľ horského penziónu tvrdí, že to bola nešťastná náhoda. Podľa jeho výpovede, chlapec mal prísť dolu do reštaurácie za rodičmi, ktorí odišli z izby na raňajky o čosi skôr.

Majiteľ penziónu v Oščadnici
Sedemročný chlapček vypadol z
Zdroj: thinkstoc.com, Tvnoviny.sk,

„Rodičia išli dole do reštaurácie a chlapcovi povedali, že nech príde za nimi na raňajky. Neviem, či sa zľakol, že má zamknuté dvere alebo niečo a údajne vyhodil kľúče z okna," povedal pre televíziu Markíza majiteľ penziónu.

Akonáhle Lukáško vyhodil kľúče z okna, vypadol. Po páde hlasno plakal a bol v šoku. Podľa informácií, ktoré priniesla televízia, chlapček si vážne poranil panvu. 


Galéria

Ilustračné foto Penzión v Oščadnici kde Majiteľ penziónu v Oščadnici

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vo
FOTO: Reprofoto Tv Markíza, Thinkstock,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články