Policajti zastavili muža z Kysúc a dali mu fúkať: Na TOTO synček (7) tak skoro nezabudne | Topky.sk

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Policajti zastavili muža z Kysúc a dali mu fúkať: Na TOTO synček (7) tak skoro nezabudne

Chlapčekovi sa splnil sen
Chlapčekovi sa splnil sen
Zdroj: SITA
07.12.2017 19:00

KYSUCE - Nezvyčajný darček dostal 7-ročný chlapček k svojim narodeninám. Keď cestoval s otcom v aute, ešte netušil, že sa mu splní veľká túžba.


O zážitku rozpovedal chlapčekov otecko. "Chcel by som sa podeliť o skúsenosť, ktorú som spolu s mojím 7-ročným synom zažil. Na Kysuciach ma zastavila policajná hliadka, pri ktorej som sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom," napísal otec v odkaze polícii, ktorá ho zverejnila na sociálnej sieti.

Podľa jeho slov boli policajti milí a láskaví. "Keď sa dozvedeli, že môj syn mal práve 7 rokov a chce sa stať policajtom, tak mu ukázali dräger, kde boli nuly. Spýtali sa ho, že čo to znamená. A syn hneď odpovedal, že ocko nepil a sú tam nuly," opísal chlapčekov otec s tým, že jeho syn chce byť policajtom.

Chlapčekovi sa páčil prístup mužov zákona a tí mu dovolili odfotiť sa pri policajnom aute. "Dostal veľa darčekov k narodeninám, no povedal, že toto bol najväčší darček, po ktorom túžil a ktorý sa mu splnil. Veľká vďaka policajtom zo Starej Bystrice v okrese Čadca, ktorí sa riadili nielen heslom Pomáhať a chrániť, ale aj Byť milí a láskaví," uzavrel otec. 


Galéria

Chlapčekovi sa splnil sen Chlapčekovi sa splnil sen

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: FB/Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články