Podivná nehoda v Bratislave, objavili auto s dvomi mŕtvymi: FOTO Záhadná smrť v lese | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Podivná nehoda v Bratislave, objavili auto s dvomi mŕtvymi: FOTO Záhadná smrť v lese

Ranná tragédia v Bratislave
Ranná tragédia v Bratislave
Zdroj: Foto: FB/Polícia
24.10.2017 10:05

BRATISLAVA - Dnes ráno sa stala vážna dopravná nehoda. Po desivom náraze do stromu zomreli dvaja ľudia. Polícia zatiaľ totožnosť vodiča nepozná, nebohou je 20-ročná žena.


Nešťastie sa stalo dnes v ranných hodinách na Lieskovskej ceste smerom k spaľovni v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice.


Prečítajte si aj:

Tragédia na Orave: FOTO Ján (†59) vletel do protismeru, desivý náraz do kamióna


Vodič narazil z nezistených príčin do stromu. Náraz musel byť veľmi silný, pretože muž za volantom a jeho spolujazdkyňa zomreli. "Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody sa v osobnom motorovom vozidle zn. Hyundai Coupé nachádzajú dve osoby bez známok života – muž na mieste vodiča a žena na mieste spolujazdca," informovala hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihalíková. 

Podivná nehoda v Bratislave,
Zdroj: Foto: FB/Polícia

Na miesto dorazilio všetky záchranné zložky. "V aute sa nachádzali dve zakliesnené osoby bez akýchkoľvek známok života. Lekár musel konštatovať smrť," potvrdila hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová.

Podivná nehoda v Bratislave,
Zdroj: Foto: FB/Odťahovka.sk

Hasiči prijali hlásenie o nehode dnes krátko po pol ôsmej. Ako informovali, vykonali protipožiarne opatrenia a osoby vyprostili z vozidla. "Okolnosti tragédie sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania," uzavrela policajná hovorkyňa. Policajti zistili totožnosť usmrtenej, je ňou 20-ročná žena z Bratislavy. Totožnosť usmrteného muža doposiaľ potvrdená nebola. 

Podivná nehoda v Bratislave,
Zdroj: Foto: FB/Odťahovka.sk


Galéria

Ranná tragédia v Bratislave

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia, FB/Odťahovka.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články