Ďalší incident na futbale: Osadníci sa počas dedinského turnaja pobili s hráčmi z Poľska! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Ďalší incident na futbale: Osadníci sa počas dedinského turnaja pobili s hráčmi z Poľska!

Potýčka v Pribyline
Potýčka v Pribyline, Zdroj: Foto: www.michalpaska.sk
15.07.2014 13:00

PRIBYLINA – Dedinka v Žilinskom kraji žila počas víkendu futbalovým turnajom. Počas neho si však sily nemerali len jednotlivé zúčastnené mužstvá. Do poriadneho futbalového ošiaľu sa dostali aj miestni fanúšikovia. Po jednom zo zápasov sa pribylinskí osadníci s hráčmi z Poľska postarali o poriadnu melu.


Dedinského turnaja sa zúčastnilo niekoľko mužstiev. O skvelú atmosféru bolo postarané a niet pochýb, že prítomní zažili aj „skvelé“ divadlo. Po jednom zo zápasov sa poľskí futbalisti dostali do potýčky s pribylinskými osadníkmi. Slovné hádky a urážky sa podľa očitých svedkov skončili bitkou. Na mieste zasahovali privolaní policajti, ktorí museli rozvášnených hráčov a fanúšikov upokojiť. Rovnako ich upozornili na nevhodné správanie.

Ďalší incident na futbale:
Zdroj: Foto: www.michalpaska.sk

„V sobotu 12. júla sa v obci Pribylina odohral futbalový turnaj. Po ukončení zápasov malo dochádzať k slovným konfliktom medzi fanúšikmi,“ informoval hovorca žilinských policajtov Radko Moravčík a doplnil: „Po prijatí oznámenia o uvedenej skutočnosti boli do obce Pribylina vyslaní policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru Liptovský Hrádok za účelom ochrany života, zdravia, majetku a verejného poriadku.“

Ďalší incident na futbale:
Zdroj: Foto: www.michalpaska.sk

Nie je jasné, kto konflikt vyvolal a či sa pod neho podpísal aj alkohol. Ako informuje michalpaska.sk, incident mali vyvolať poľskí hráči, ktorí boli zrejme pod vplyvom alkoholu. Našťastie sa nikomu nič vážne nestalo. „Na mieste nebolo zistené, že by došlo k výtržnosti, prípadne k zraneniu osôb,“ dodal hovorca.  

Ďalší incident na futbale:
Zdroj: Foto: www.michalpaska.sk


Galéria

Potýčka v Pribyline

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: www.michalpaska.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články