Sobota2. marec 2024, meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila

Šokujúce správy o otcovi Britney Spears: AMPUTOVALI MU NOHU a... Och!

Britney Spears nemá so svojím otcom vrúcne vzťahy Zobraziť galériu (3)
Britney Spears nemá so svojím otcom vrúcne vzťahy (Zdroj: profimedia.sk a SITA)

LOS ANGELES - Nevyzerá to s ním vôbec dobre! Začiatkom októbra sme vás na Topkách informovali o tom, že otec hviezdnej Britney Spears (42) - Jamie Spears (71) bojuje s vážnymi zdravotnými problémami. V médiách sa aktuálne hovorí o tom, že mu dokonca museli lekári amputovať nohu.

Hviezdna Britney Spears oslávila počas uplynulých dní svoje 42. narodeniny. Na jej profile na sociálnej sieti Instagram sa už tradične objavili videá jej zvláštnych tancov či zábery, na ktorých je nahá alebo len v spodnej bielizni. 

Na prekvapenie mnohých sa Britney pri príležitosti svojich narodenín stretla s vybranými členmi rodiny, s ktorými má dlhodobo zlé vzťahy. Išlo o jej matku Lynne a brata. Aktuálne sa však v médiách skloňuje najmä meno jej otca. 

Ako informuje TMZ, už je zrejmé, akú operáciu Jamie Spears podstúpil. „V jednej nohe mal masívnu infekciu, kvôli ktorej skočil v nemocnici. Absolvoval päť operácií, ale infekciu sa potlačiť nepodarilo. Jediným spôsobom bola amputácia nohy,” uviedol pre spomínaný web dobre informovaný zdroj. Jamie mal v minulosti problém s alkoholom a sužujú ho aj ďalšie zdravotné problémy. „Nevyzerá to s ním vôbec dobre,” dodal človek z jeho okolia. 

Jamie Spears
Zobraziť galériu (3)
Jamie Spears  (Zdroj: profimedia.sk)

Viac o téme: Britney SpearsJamie Spears
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu