Utorok5. december 2023, meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas

Slávna speváčka prehovorila o ROZVODE: Úplne ju to ZDRVILO... Nedokázala vstať z postele!

Sia s exmanželom Zobraziť galériu (3)
Sia s exmanželom (Zdroj: profimedia.sk)

LOS ANGELES - Bola na dne! Speváčka Sia Furler (47) v súkromí momentálne prežíva krásne chvíle. Nedávno sa totiž v tajnosti druhýkrát vydala. Aj ona však veľmi dobre vie, čo znamená trápiť sa kvôli láske. Priznala to v nedávnom rozhovore.

V máji tohto roka sa v médiách objavili šokujúce správy. A to, že speváčka Sia, ktorú preslávil napríklad hit Chandelier, sa v tajnosti vydala. Pre mnohých išlo o veľké prekvapenie, keďža sama svojho času vyhlasovala, že sa vydať nemieni.

Treba dodať, že pri pohľade na zábery z tohto veľkého dňa niet pochýb, že po boku Dana Bernarda našla umelkyňa svoje šťastie. Dvojica sa spolu prvýkrát ukázala na verejnosti v decembri 2021. 

Slávna speváčka prehovorila o
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: profimedia.sk)

Sia sa nikdy netajila tým, že keď jej skrachovalo prvé manželstvo, mala zlomené srdce. S mužom menom Erik Anders Lang si povedali svoje "áno" v lete 2014, ale dva roky na to sa rozišli. V aktuálom rozhovore pre Apple Music 1 priznala, že tá situácia bola pomerne vážna. 

„Bolo to také temné obdobie, keď som bola v poteli takmer tri roky v naozaj, naozaj ťažkej depresii,” priznala slávna blondínka, ktorá dodala, že čo sa týka hudby, tak vtedy nedokázala nič urobiť. „A potom som po malých kúskoch začala, ale bolo to veľmi ťažké dostať ma z postele,” dodala.

Viac o téme: SiaSia Furler
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu