Pondelok, 29. máj 2023. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Supermodelka z Priateľov 2 roky pred 60-kou: Ukázala tvár úplne BEZ MEJKAPU!

Elle Macpherson si zahrala aj v seriáli Priatelia.Galéria fotiek (3)
Elle Macpherson si zahrala aj v seriáli Priatelia.
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)

LOS ANGELES - Elle Macpherson je austrálska herečka, modelka a podnikateľka. Vďaka svojmu telu bývala známa pod prezývkou The Body (telo). A hoci dnes má už 2 roky pred 60-kou, stále vyzerá božsky. Dokonca aj bez mejkapu. Dokázala to na sociálnej sieti Instagram, kde ukázala svoju tvár bez akýchkoľvek vylepšení!


O bývalej supermodelke Elle Macpherson sa v uplynulých dňoch písalo predovšetkých v súvislosti s jej novým vzťahom. Zbalila totiž muzikanta Doyla Bramhalla, ktorý kedysi tvoril pár s Renée Zellweger. Slováci si ju však určite budú pamätať aj zo seriálu Priatelia, v ktorom chvíľu stvárnila Joeyho spolubývajúcu.

V tom čase mala blondínka len niečo vyše 30 rokov. Aktuálne má 58, no stále vyzerá perfektne. A hoci mejkap dokáže zázraky, v tomto prípade rozhodne nejde len o čaro líčidiel. V týchto dňoch sa totiž na sociálnej sieti Instagram objavila úplne tak, ako ju príroda stvorila. V live rozhovore, ktorý viedla s priateľom, sa ukázala úplne nenalíčená. 

Elle Macpherson
Galéria fotiek (3)
Elle Macpherson
Zdroj: SITA

A fanúšikovia ju okamžite zahrnuli slovami chvály. „Vďaka vašej prirodzenej kráse ste ako závan čerstvého vetra,“ napísal jeden z komentujúcich. „Oceňujem, že vaša tvár nie je upravená,“ napísal ďalší a pridal sa ďalší: „Stále tak nádherná žena.“ Aj bez akýchkoľvek úprav to blondínke skutočne pristane, nemyslíte?

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články