Štvrtok, 30. marec 2023. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Predčasný pôrod, 100 dní na JIS-ke: Promi párik po roku ukázal dcérku... Je NÁDHERNÁ!

Priyanka Chopra a Nick JonasGaléria fotiek (8)
Priyanka Chopra a Nick Jonas
Zdroj: SITA/Photo by Jordan Strauss/Invision/AP

LOS ANGELES - Má za sebou svoj debut v spoločnosti! Nie je žiadnym tajomstvom, že spevák Nick Jonas (30) a jeho krásna manželka - Priyanka Chopra (40) si po narodení dcérky prešli náročnými chvíľami plnými strachu. Dievčatko sa totiž narodilo predčasne... V pondelok však svoju princezničku prvýkrát hrdo ukázali svetu.


Stalo sa tak pri príležitosti toho, ako na Hollywoodskom chodníku slávy bola odhalená hviezda formácie Jonas Brothers, v ktorej Nick pôsobí. Slávnostného ceremoniálu sa zúčastnili nielen úspešní interpreti, ale ja ich krásne partnerky s detičkami. 

Predčasný pôrod, 100 dní
Galéria fotiek (8)
Zdroj: SITA

Značná pozornosť smerovala najmä ku krásnej Priyanke Chopra, ktorá mala v náručí dcérku Malti Marie. Verejnosť mala vôbec prvýkrát možnosť vidieť dieťatko dvojice, ktoré im vynosila a porodila náhradná matka. Pyšní rodičia svoju princezničku patrične vyobliekali a vzerala naozaj úžasne. 

Predčasný pôrod, 100 dní
Galéria fotiek (8)
Zdroj: SITA

Predčasný pôrod, 100 dní
Galéria fotiek (8)
Zdroj: SITA

„Moja nádherná manželka, prinášaš pokoj do tohto bláznivého sveta, si pre mňa skalou v búrke. Milujem byť tvojím manželom, milujem byť spoločne s tebou rodičom našej dcérke. Je to ten najväčší dar,” vyznal sa o desať rokov mladší umelec. 

Nick Jonas a Priyanka Chopra sa zosobášili koncom roka 2018 len 4 mesiace po zásnubách. Ich dcérka, ktorej dali meno Malti Marie prišla na svet v januári 2022. Dievčatko sa vypýtalo na svet predčasne a zhruba 100 dní po narodení muselo byť pod neustálym dohľadom lekárov. 

Predčasný pôrod, 100 dní na JIS-ke: Promi párik po roku ukázal dcérku... Je NÁDHERNÁ!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články