Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Sexica (54) z Baywatchu pretŕča dokonalé TELO: Komentáre fanúšikov nemajú chybu!

Donna D'ErricoGaléria fotiek (3)
Donna D'Errico
Zdroj: profimedia.sk

LOS ANGELES - Vie, ako svojím priaznivcom spríjemniť deň! Reč je o niekdajšej herečke, dnes modelke menom Donna D’Errico, ktorá sa preslávila účinkovaním v obľúbenom seriáli Baywatch. 54-ročná kráska sa totiž môže pochváliť ukážkovou postavičkou, ktorú rozhodne nemieni skrývať. Pozrite sa na tú dokonalosť!


Donna D’Errico svojho času hviezdila v seriáli Baywatch. Pred kamerami účinkovala aj po tom, keď sa prestal nakrúcať, avšak nešlo o nejaké veľké a výraznejšie počiny. V posledných rokoch sa však nestarnúca kráska prezentuje najmä ako modelka a minulý rok v lete začala byť aktívna aj na portáli Only Fans. 

Sexi blondínka však nezabúda ani na svojich followerov, ktorých má na sociálnej sieti Instagram viac ako 1,5 milióna. Aj s nimi sa pravidelne delí o provokatívne zábery a nadšené reakcie mužov i žien nemajú konca kraja. 

V týchto dňoch Donna zverejnila krátke video, na ktorom odetá v bikinách pózuje v daždi. Chcela ním svojím priaznivcom spríjemniť deň. A to sa jej veru aj podarilo, čoho dôkazom sú komentáre od fanúšikov. „Och, ako ja mám teraz zaspať?! Mám pocit, že mi prestalo byť srdce!” znejú vybrané z nich. 

Slávnu sexbombu však obdivujú nielen muži, ale aj ženy, pre ktoré je veľkou inšpiráciou. „Na tieto zábery si spomeniem vždy, keď otvorím chladničku. Zlatko, vyzeráš úchvatne,” nešetrila chválami istá fanúšička. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články