Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Krásna herečka si so stalkerom prešla PEKLOM: Och, to muselo byť hrozné!

Rachel BilsonGaléria fotiek (7)
Rachel Bilson
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Chvíle plné strachu a obáv! Herečka Rachel Bilson (41), ktorú si mnohí spájajú napríklad s účinkovaním v seriáli O.C. California, má za sebou veľmi náročné obdobie. Ohrozoval ju totiž istý muž, ktorý bol presvedčený o tom, že je jeho budúcou manželkou a pod srdcom vraj nosí ich spoločného potomka.


Bála sa o seba a svojich blízkych! Rachel Bilson má za sebou neľahké obdobie, počas ktorého jej strpčoval život nebezpečný stalker. Ako informuje The Blast, celá záležitosť skončila na súde a herečka si môže aspoň trošku vydýchnuť. Spomínaný muž, ktorý pochádza zo štátu Georgia, dostal zákaz priblíženia sa k nej, jej dcére a bývalému manželovi. 

Bolo tu viacero incidentov. Správy na sociálnych sieťach, listy, ale čo bolo viac znepokojujúce, boli viaceré pokusy o návštevu môjho domu,” stojí v súdnych dokumentoch. Spomínaný muž získal herečkino číslo a oslovoval ju baby, či moja budúca žena. Zároveň veril, že je tehotná a nosí pod srdcom ich spoločné dieťa. „Vo svojich vyjadreniach tiež bežne tvrdil, že ho vytáča a je kvôli nej nahnevaný,” zaznelo tiež na súde. 

Keďže spomínaný stalker má násilnícku minulosť, Rachel urobila nepochybne dobre, že sa k celej situácii takto postavila. Navyše, v ohrození boli aj jej najbližší. Stalker totiž získal kontakty na niektorých členov jej rodiny a vyvolával im s tým, že je jej budúcim manželom.  

Krásna herečka si so stalkerom prešla PEKLOM: Och, to muselo byť hrozné!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články