Pondelok, 5. december 2022. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas.

INTERNET ŠALIE: Títo dvaja spolu? Veď to je pár snov!

Nový párik v šoubiznise?Galéria fotiek (5)
Nový párik v šoubiznise?
Zdroj: Instagram

MILÁNO - Veď sa sa k sebe dokonale hodia! Aj takéto komentáre sa objavujú pod fotkou, ktorá na sociálnych sieťach vyvolala značný rozruch. Khloé Kardashian (38) sa na nej zmyselne túli k hercovi, ktorý je zosobnením erotických snov a túžob mnohých žien. Reč je o Talianovi menom Michele Morrone (31), ktorý hviezdi v počine 365 dní.


Spomínaný záber vznikol počas uplynulého víkendu na módnej šou značky Dolce & Gabbana. Nevedno, čo dvojicu spája, avšak ako uvádza Daily Mail na následnej afterparty sa k sebe celkom mali. Nechýbali dôverné dotyky a šuškanie do uška. 

Dvojica zatiaľ dohady o romániku nekomentuje. Avšak fanúšikovia neskrývajú svoje nadšenie a zhodujú sa, že v šoubiznise máme nový párik. „Sú spolu dokonalí. Neskutočne sa k sebe hodia!” znejú vybrané z nadšených reakcií. „Toto je pár snov. Michele je podľa mňa ideálnym mužom pre Khloé,” zhodnotila istá fanúšička. 

Treba dodať, že Khloé nemá veľmi šťastie v láske. Za sebou má vzťah s basketbalistom Tristanom Thompsonom, ktorý jej bol viackrát neverný. Dvojica má spolu 4-ročnú dcérku True a syna, ktorého im vynosila náhradná matka. Meno chlapčeka zatiaľ nie je známe. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

INTERNET ŠALIE: Títo dvaja spolu? Veď to je pár snov!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články